0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

BORDRO EĞİTİMİ

Bordro eğitimi, katılan kişilere iş hayatında bordro hesaplamayı öğretmesi, tüm yapılan bordrolar için kontrol etmeye kadar detaylı eğitimegitimekayitol verecektir. İlk olarak teorik bir eğitim verilirken daha sonra pratik bir şekilde uygulamalı olarak beceri kazandırmaktadır.

Bordro eğitimine katılacak kişiler insan kaynaklarında çalışan müdürler, maliyede çalışan müşavirler, personel müdürleri ve bu alan içerisinde sürekli olarak kariyer yapacakların katılacağını göstermektedir.

Bordro eğitimi içeriğinde ilk olarak temel tüm konular, daha sonra kazanç ve SGK işlemleri ve çıkış işlemleri ile diğer konular yer almaktadır. En son olarak örnekler ile uygulamalar yapılarak sorular ve cevaplar şeklinde eğitim sağlanıyor. Bu eğitim sonrasında herkes rahatlıkla katılımcı sertifikası alabilecektir.

Suat TANSU
Personel Daire Başkanı
MNG AIRLINES

“ Havacılık sektörü ulusal ve uluslararası denetimlere tabi, sıkça değişen kanun, yönetmelik ve uygulamalar, personelinde güncel olmasını zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda Personelimizin yetkinliğini ve bilgilerini arttırmak amacıyla almış olduğumuz eğitimlerde Platform AKADEMİ’yi tercih ettik. Konusunda uzman eğitmenlerden aldığımız eğitimler, iç kontrol sistemimizi oluşturma konusunda bakış açımızı değiştirdi. “...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER