0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

BORDRO EĞİTİMİ

Bordro eğitimi, katılan kişilere iş hayatında bordro hesaplamayı öğretmesi, tüm yapılan bordrolar için kontrol etmeye kadar detaylı eğitimegitimekayitol verecektir. İlk olarak teorik bir eğitim verilirken daha sonra pratik bir şekilde uygulamalı olarak beceri kazandırmaktadır.

Bordro eğitimine katılacak kişiler insan kaynaklarında çalışan müdürler, maliyede çalışan müşavirler, personel müdürleri ve bu alan içerisinde sürekli olarak kariyer yapacakların katılacağını göstermektedir.

Bordro eğitimi içeriğinde ilk olarak temel tüm konular, daha sonra kazanç ve SGK işlemleri ve çıkış işlemleri ile diğer konular yer almaktadır. En son olarak örnekler ile uygulamalar yapılarak sorular ve cevaplar şeklinde eğitim sağlanıyor. Bu eğitim sonrasında herkes rahatlıkla katılımcı sertifikası alabilecektir.

Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER