0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

Eğitim Çalışanları, Çalışanlar Şirketlerini Mutlu Eder

Platform Akademi A.Ş hazırladığı ve her sektör için son derece titizlikle hazırlanmış eğitimlere kurumsal olarak katılım sağlayabilir; çalışanlarınızın gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Satış öncesi, satış ve satış sonrası eğitimler, insan kaynakları eğitimi, muhasebe ve finans eğitimi gibi birçok farklı alanda çalışanlarınızı hem teorik hem de pratik olarak Platform Akademi A.Ş eğitimleri ile tanıştırabilirsiniz.

Kurumumuz özenle sizler için hazırladığı eğitimleri uzman kadrosu ile sunmaktadır. Seçilen eğitim programı ile ilgili tüm ayrıntıları en verimli şekilde çalışanlarınızla paylaşmaktadır. Çalışanlarınız sıkılmadan, merakla eğitime katılım sağlar ve uygulama şansından da yararlanabilirler. Üstelik eğitim sonunda kazacakları sertifika ile çalıştıkları şirketlerde ne kadar kaliteli bir eğitim aldıklarını da belgelemiş olurlar. Zira bir çok kurumsal firma personel seçimi yaparken her ne kadar işe alacakları kişinin referanslarına bakıyor olsalarda personelin almış olduğu eğitimler ve bu eğitimlere ait sertifika ya da diğer belgelere de önem vermektedir.

Platform Akademi A.Ş ile sizde çalışanlarınızın işe ve hayata bakış açılarını değiştirmelerini sağlayabilir; çalışanlarınızı mutlu edebilirsiniz.

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER