0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

Eğitim Çalışanları, Çalışanlar Şirketlerini Mutlu Eder

Platform Akademi A.Ş hazırladığı ve her sektör için son derece titizlikle hazırlanmış eğitimlere kurumsal olarak katılım sağlayabilir; çalışanlarınızın gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Satış öncesi, satış ve satış sonrası eğitimler, insan kaynakları eğitimi, muhasebe ve finans eğitimi gibi birçok farklı alanda çalışanlarınızı hem teorik hem de pratik olarak Platform Akademi A.Ş eğitimleri ile tanıştırabilirsiniz.

Kurumumuz özenle sizler için hazırladığı eğitimleri uzman kadrosu ile sunmaktadır. Seçilen eğitim programı ile ilgili tüm ayrıntıları en verimli şekilde çalışanlarınızla paylaşmaktadır. Çalışanlarınız sıkılmadan, merakla eğitime katılım sağlar ve uygulama şansından da yararlanabilirler. Üstelik eğitim sonunda kazacakları sertifika ile çalıştıkları şirketlerde ne kadar kaliteli bir eğitim aldıklarını da belgelemiş olurlar. Zira bir çok kurumsal firma personel seçimi yaparken her ne kadar işe alacakları kişinin referanslarına bakıyor olsalarda personelin almış olduğu eğitimler ve bu eğitimlere ait sertifika ya da diğer belgelere de önem vermektedir.

Platform Akademi A.Ş ile sizde çalışanlarınızın işe ve hayata bakış açılarını değiştirmelerini sağlayabilir; çalışanlarınızı mutlu edebilirsiniz.

Suat TANSU
Personel Daire Başkanı
MNG AIRLINES

“ Havacılık sektörü ulusal ve uluslararası denetimlere tabi, sıkça değişen kanun, yönetmelik ve uygulamalar, personelinde güncel olmasını zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda Personelimizin yetkinliğini ve bilgilerini arttırmak amacıyla almış olduğumuz eğitimlerde Platform AKADEMİ’yi tercih ettik. Konusunda uzman eğitmenlerden aldığımız eğitimler, iç kontrol sistemimizi oluşturma konusunda bakış açımızı değiştirdi. “...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER