0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

Eğitim Çalışanları, Çalışanlar Şirketlerini Mutlu Eder

Platform Akademi A.Ş hazırladığı ve her sektör için son derece titizlikle hazırlanmış eğitimlere kurumsal olarak katılım sağlayabilir; çalışanlarınızın gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Satış öncesi, satış ve satış sonrası eğitimler, insan kaynakları eğitimi, muhasebe ve finans eğitimi gibi birçok farklı alanda çalışanlarınızı hem teorik hem de pratik olarak Platform Akademi A.Ş eğitimleri ile tanıştırabilirsiniz.

Kurumumuz özenle sizler için hazırladığı eğitimleri uzman kadrosu ile sunmaktadır. Seçilen eğitim programı ile ilgili tüm ayrıntıları en verimli şekilde çalışanlarınızla paylaşmaktadır. Çalışanlarınız sıkılmadan, merakla eğitime katılım sağlar ve uygulama şansından da yararlanabilirler. Üstelik eğitim sonunda kazacakları sertifika ile çalıştıkları şirketlerde ne kadar kaliteli bir eğitim aldıklarını da belgelemiş olurlar. Zira bir çok kurumsal firma personel seçimi yaparken her ne kadar işe alacakları kişinin referanslarına bakıyor olsalarda personelin almış olduğu eğitimler ve bu eğitimlere ait sertifika ya da diğer belgelere de önem vermektedir.

Platform Akademi A.Ş ile sizde çalışanlarınızın işe ve hayata bakış açılarını değiştirmelerini sağlayabilir; çalışanlarınızı mutlu edebilirsiniz.

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER