0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

Eğitimli Kişiler Kaliteli Eğitim alarak yetişirler

Günümüz olarak iş yaşamında çok fazla önemli ihtiyaçlar içinde muhakkak sosyal güvence alanında uzman personeller yetiştirilmektedir. Sosyal güvenlik eğitimi bulunmayan personeller kesinlikle firmalarda ciddi anlamda dönüşü bulunmayan zararlar oluşturmaktadır. Bu yüzden üst düzey, orta düzey yönetici olan kişiler, insan kaynaklarından çalışanlar, personel işlerinde olan, mali müşavirlere kadar sosyal güvenlik eğitimi programından yararlanabilirler.

Platform akademi firması olarak verilen bu tarz tüm eğitimler hafta sonlarında kısa bir süre ya da hafta içi sağlanmaktadır. Kurs sonrasında katılımcıların hepsine MEB onaylı sertifika veriliyor. Sosyal güvenlik eğitimi sonrasında katılımcıların hepsi rahatlıkla sosyal güvenlik alanında sertifika alabilmektedir. Sizde kendinizi bu alanda yetiştirmek için muhakkak kurslara katılmalısınız.

Alacağınız eğitimler sadece bir kategoride değil bir çok alanda çeşitli eğitimler ile dallandırılmıştır. Eğitimlerimiz arasında insan kaynakları eğitimi, dış ticaret eğitimi, finans eğitimi, eğiticinin eğitimi gibi daha bir çok kurumsal eğitim yer almaktadır. Üstelik eğitimlerimiz M.E.B sertifikası ile de kurs sonunda desteklenmektedir. Daha fazla detay için eğitim takvimimizi inceleyebilirsiniz.

Verdiğimiz tüm eğitimlerde uzman eğitmen kadromuz ve her eğitimde başarılı bir çok sonuca vardığımızı gösteren referanslarımız ile sizlere daha kaliteli bir eğitim sunmayı her zaman için hedeflenekteyiz.

Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER