0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

Eğitimli Kişiler Kaliteli Eğitim alarak yetişirler

Günümüz olarak iş yaşamında çok fazla önemli ihtiyaçlar içinde muhakkak sosyal güvence alanında uzman personeller yetiştirilmektedir. Sosyal güvenlik eğitimi bulunmayan personeller kesinlikle firmalarda ciddi anlamda dönüşü bulunmayan zararlar oluşturmaktadır. Bu yüzden üst düzey, orta düzey yönetici olan kişiler, insan kaynaklarından çalışanlar, personel işlerinde olan, mali müşavirlere kadar sosyal güvenlik eğitimi programından yararlanabilirler.

Platform akademi firması olarak verilen bu tarz tüm eğitimler hafta sonlarında kısa bir süre ya da hafta içi sağlanmaktadır. Kurs sonrasında katılımcıların hepsine MEB onaylı sertifika veriliyor. Sosyal güvenlik eğitimi sonrasında katılımcıların hepsi rahatlıkla sosyal güvenlik alanında sertifika alabilmektedir. Sizde kendinizi bu alanda yetiştirmek için muhakkak kurslara katılmalısınız.

Alacağınız eğitimler sadece bir kategoride değil bir çok alanda çeşitli eğitimler ile dallandırılmıştır. Eğitimlerimiz arasında insan kaynakları eğitimi, dış ticaret eğitimi, finans eğitimi, eğiticinin eğitimi gibi daha bir çok kurumsal eğitim yer almaktadır. Üstelik eğitimlerimiz M.E.B sertifikası ile de kurs sonunda desteklenmektedir. Daha fazla detay için eğitim takvimimizi inceleyebilirsiniz.

Verdiğimiz tüm eğitimlerde uzman eğitmen kadromuz ve her eğitimde başarılı bir çok sonuca vardığımızı gösteren referanslarımız ile sizlere daha kaliteli bir eğitim sunmayı her zaman için hedeflenekteyiz.

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER