0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİMİ DERS PROGRAMLARI

İnsan kaynakları uzmanlığı, her geçen gün önemi artan ve tercih edilen bir meslektir. Bu meslek, oldukça kapsamlı çalışma alanlarına sahiptir. Buna bağlı olarak, bu meslekte ilerleme niyetinde olan kişilerin mutlaka belirli eğitim aşamalarından geçmeleri gerekmektedir. Platform Akademi'nin sunduğu MEB Sertifikalı insan kaynakları eğitimi ile üst düzey bilgiye sahip olabilirsiniz.

İş alanında gelişmek için Platform Akademi gibi önemli ve başarılı kurumlardan eğitim almak gerekmektedir. Belirli dönem aralıklarında devam eden insan kaynakları eğitimi kurslarına katılara MEB onaylı sertifika alabilirsiniz. Kurumda, performans yönetimi, iş hukuku ve iş kanunu düzenlemeleri, iş sözleşmeleri, haklı nedenle fesih ve işe iade davaları, personel özlük işleri, emeklilik işlemleri gibi dersler verilmektedir.

Kurumda, son derece seçkin eğitim kadrosu hizmet sunmaktadır. Kaliteli eğitimler, atölye çalışmaları esasına dayalı ve pratik iş yaşamının kazanılması amaçlanarak düzenlenmektedir. 

Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER