0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

İnsan Kaynakları Programı

Son yıllarda teknoloji her ne kadar ilerlemiş olsa bile insan değeri ve çalışmasının yerini asla tutamaz. Bu yüzden MEB sertifikalı insan kaynakları programı sırasında, doğru işe doğru personel seçiminin önemi, çalışan insanların düzgün bir şekilde performanslarının ölçülmesi, adil ve hakkaniyet ölçüsünde ücret yönetiminin uygulanmasının bütün detayları uygulamalı olarak verilmektedir.

 

Diğer taraftan MEB sertifikalı insan kaynakları eğitim programı verilirken iletişimin ne olduğu, engelleri, örgüt, takım olma gibi tüm değerlerde pratiklik işlenmektedir. MEB sertifikalı insan kaynakları eğitimi verildikten sonra sınav yapılarak sertifikayı almaya hak kazanan kişiler belirlenir. Bu sertifika ile kariyer hayatınıza artı bir yetkinlik tasdiki katmış olacaksınız.

Suat TANSU
Personel Daire Başkanı
MNG AIRLINES

“ Havacılık sektörü ulusal ve uluslararası denetimlere tabi, sıkça değişen kanun, yönetmelik ve uygulamalar, personelinde güncel olmasını zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda Personelimizin yetkinliğini ve bilgilerini arttırmak amacıyla almış olduğumuz eğitimlerde Platform AKADEMİ’yi tercih ettik. Konusunda uzman eğitmenlerden aldığımız eğitimler, iç kontrol sistemimizi oluşturma konusunda bakış açımızı değiştirdi. “...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER