0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

İnsan Kaynakları Programı

Son yıllarda teknoloji her ne kadar ilerlemiş olsa bile insan değeri ve çalışmasının yerini asla tutamaz. Bu yüzden MEB sertifikalı insan kaynakları programı sırasında, doğru işe doğru personel seçiminin önemi, çalışan insanların düzgün bir şekilde performanslarının ölçülmesi, adil ve hakkaniyet ölçüsünde ücret yönetiminin uygulanmasının bütün detayları uygulamalı olarak verilmektedir.

 

Diğer taraftan MEB sertifikalı insan kaynakları eğitim programı verilirken iletişimin ne olduğu, engelleri, örgüt, takım olma gibi tüm değerlerde pratiklik işlenmektedir. MEB sertifikalı insan kaynakları eğitimi verildikten sonra sınav yapılarak sertifikayı almaya hak kazanan kişiler belirlenir. Bu sertifika ile kariyer hayatınıza artı bir yetkinlik tasdiki katmış olacaksınız.

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER