0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

İnsan Kaynakları Programı

Son yıllarda teknoloji her ne kadar ilerlemiş olsa bile insan değeri ve çalışmasının yerini asla tutamaz. Bu yüzden MEB sertifikalı insan kaynakları programı sırasında, doğru işe doğru personel seçiminin önemi, çalışan insanların düzgün bir şekilde performanslarının ölçülmesi, adil ve hakkaniyet ölçüsünde ücret yönetiminin uygulanmasının bütün detayları uygulamalı olarak verilmektedir.

 

Diğer taraftan MEB sertifikalı insan kaynakları eğitim programı verilirken iletişimin ne olduğu, engelleri, örgüt, takım olma gibi tüm değerlerde pratiklik işlenmektedir. MEB sertifikalı insan kaynakları eğitimi verildikten sonra sınav yapılarak sertifikayı almaya hak kazanan kişiler belirlenir. Bu sertifika ile kariyer hayatınıza artı bir yetkinlik tasdiki katmış olacaksınız.

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER