0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

Kurumsal eğitimler sonrası MEB sertifikasının önemi

Sosyal güvenlik eğitimi uzman ve profesyonel kişiler yetiştirerek iş dünyası içerisinde önemli bir ihtiyacı gidermektedir. Çünkü sosyal güvenlik konusunda kesinlikle uzmanlaşmış personellere ciddi anlamda ihtiyaç vardır. Bu konuda uygulamalar, yasal bildirim ve daha fazlasını kapsama özelliği olduğundan dolayı sosyal güvenlik eğitimi olmayan kişiler kesinlikle firmalara ciddi derecede zarar verebilmektedir.

Platform akademi firması bu konuda haftalık 60 dakika süresince eğitim veriyor. İster hafta içi, ister hafta sonu şeklinde tercih edilebilir. Hafta sonu olan 5 hafta, hafta içi 2 hafta olarak sürmektedir. Sosyal güvenlik eğitimi programına üst, orta düzey yöneticileri, personel işleri, insan kaynakları, sosyal alanda çalışmak isteyenler ya da daha fazlası olan herkes rahatlıkla kurslara katılabilir. Kurs sonunda MEB onaylı olarak sertifika veriliyor.

Kurum, vermiş olduğu eğitimlerde M.E.B onaylı sertifikalı eğitim vermektedir. Alacağınız eğitimler başta insan kaynakları eğitimi, dış ticaret eğitimi, finans eğitimi gibi kurumsal eğitimlerdir. Almış olduğunuz eğitimlerden memnun kalacağınızdan eminiz. Bu iddiamızı katılımcı görüşlerine bakarak görebilirsiniz.

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER