0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

MEB SERTİFİKALI ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI EĞİTİMİ

Üst düzey yönetici asistanlığı her zaman sekreterlik ile karıştırılmış bir meslek dalı olarak karşımıza çıkmaktadır. Her iki mesleğin ortak paydaları olsa da üst düzey yönetici asistanlığı daha çok insanı zorlayıcı niteliktedir. Meb sertifikalı Üst düzey yönetici asistanlığı unvanına sahip olan kişiler, hem resmi kurumlarda hem özel şirketlerde mesleklerini rahatlıkla icra edebilmektedirler.

Meb sertifikalı Üst düzey yönetici asistanlığı eğitimi ile özel bir kurum sertifikalı üst düzey yönetici asistanlığı arasındaki en büyük fark MEB onaylı sertifikanın resmi kurumlarda çalışabilmesi olarak açıklanabilir. Resmi kurumlarda mesleklerini icra edeceklerin sertifikalarını kesinlikle MEB onaylı almaları gerekmektedir.

Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER