0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

MEB SERTİFİKALI ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI EĞİTİMİ

Üst düzey yönetici asistanlığı her zaman sekreterlik ile karıştırılmış bir meslek dalı olarak karşımıza çıkmaktadır. Her iki mesleğin ortak paydaları olsa da üst düzey yönetici asistanlığı daha çok insanı zorlayıcı niteliktedir. Meb sertifikalı Üst düzey yönetici asistanlığı unvanına sahip olan kişiler, hem resmi kurumlarda hem özel şirketlerde mesleklerini rahatlıkla icra edebilmektedirler.

Meb sertifikalı Üst düzey yönetici asistanlığı eğitimi ile özel bir kurum sertifikalı üst düzey yönetici asistanlığı arasındaki en büyük fark MEB onaylı sertifikanın resmi kurumlarda çalışabilmesi olarak açıklanabilir. Resmi kurumlarda mesleklerini icra edeceklerin sertifikalarını kesinlikle MEB onaylı almaları gerekmektedir.

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER