0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

MEB SERTİFİKALI UYGULAMALI DIŞ TİCARET UZMANLIK EĞİTİMİ

egitimekayitolMEB sertifikalı uygulamalı dış ticaret uzmanlık eğitimi, alanında yeterince uzmanlaşmış eğitimciler tarafından donanımlı kişiler sağlanmaktadır. Katılımcılar iş kurma, sektörde en işi bulabilme adına her türlü soruna çözüm getirecek konuma ulaştırılıyor. Tüm dersler uygulamalı bir şekilde ilerleyerek staj dönemine gelmektedir.

Staj sırasında daha uzman ve tecrübeli hale gelerek MEB sertifikalı uygulamalı dış ticaret uzmanlık eğitimi tamamlanmış olur. Bu eğitim sonrasında artık en gözde meslekler arasında dilediğiniz konuma gelme kapasitesine sahip olabilirsiniz.

MEB sertifikalı uygulamalı dış ticaret eğitimi verildikten sonra en son sınav yapılarak sertifika almaya hak kazanan kişiler belirlenir. Artık istediğiniz firmanın dış ticaretini yürütebilecek nitelikte kişiler olarak sertifikanız ile her yerde iş yapabilirsiniz.

Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER