0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

PLATFORM AKADEMİ İLE EĞİTİMİN YENİ YÜZÜ

Mesleki yaşamda eğitimli, bilgili kişiler ve bunun yanı sıra deneyimi olan eğitimciler alanında biraz daha uzman, profesyonellik kazanması için eğiticinin eğitimi kurslarından yararlanabilirler. Katılımcı bulunan eğitimciler kursların ardından başarılı bir şekilde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı olarak sertifika alabilmeyi hak kazanmaktadırlar. Eğitim sektöründe çalışan kişiler bu kurslara rahatlıkla katılabilirler.

Platform akademi firması tarafından verilen bu kurslar hafta sonu verilerek katılımcılara uzmanlık bir alan kazandırmaktadırlar. Yönetici adayları ve bunun dışında öğretmenlere verilen eğitimcinin eğitimi sonunda kıdemli, uzman kişiler çıkacaktır.

Eğiticinin eğitimi programı sayesinde sertifikalı şekilde eğitmen olarak çalışma durumu vardır. Geleceğin yetiştiricisi olan eğitimciler alanlarında en iyisi olmak için bu kurslara katılarak sertifika almaktadırlar.

Suat TANSU
Personel Daire Başkanı
MNG AIRLINES

“ Havacılık sektörü ulusal ve uluslararası denetimlere tabi, sıkça değişen kanun, yönetmelik ve uygulamalar, personelinde güncel olmasını zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda Personelimizin yetkinliğini ve bilgilerini arttırmak amacıyla almış olduğumuz eğitimlerde Platform AKADEMİ’yi tercih ettik. Konusunda uzman eğitmenlerden aldığımız eğitimler, iç kontrol sistemimizi oluşturma konusunda bakış açımızı değiştirdi. “...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER