0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

PLATFORM AKADEMİ İLE EĞİTİMİN YENİ YÜZÜ

Mesleki yaşamda eğitimli, bilgili kişiler ve bunun yanı sıra deneyimi olan eğitimciler alanında biraz daha uzman, profesyonellik kazanması için eğiticinin eğitimi kurslarından yararlanabilirler. Katılımcı bulunan eğitimciler kursların ardından başarılı bir şekilde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı olarak sertifika alabilmeyi hak kazanmaktadırlar. Eğitim sektöründe çalışan kişiler bu kurslara rahatlıkla katılabilirler.

Platform akademi firması tarafından verilen bu kurslar hafta sonu verilerek katılımcılara uzmanlık bir alan kazandırmaktadırlar. Yönetici adayları ve bunun dışında öğretmenlere verilen eğitimcinin eğitimi sonunda kıdemli, uzman kişiler çıkacaktır.

Eğiticinin eğitimi programı sayesinde sertifikalı şekilde eğitmen olarak çalışma durumu vardır. Geleceğin yetiştiricisi olan eğitimciler alanlarında en iyisi olmak için bu kurslara katılarak sertifika almaktadırlar.

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER