0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

PLATFORM AKADEMİ İLE KALİTELİ DIŞ TİCARET EĞİTİMİ

Yurt dışı ile çalışmaların artması, yabancı dil bilenlerin çoğalması, dış ticaret uygulamalarının da gelişmesine olanak sağlamıştır. Dış ticaret uygulaması, genel anlamda, çeşitli malların ve sermayelerin uluslararası sınırların dışında işlem görmesidir. Bu anlamda, ihracat ve ithalat uygulamaları dış ticaret kapsamına girmektedir. Yurt dışı bağlantılı firmaların dış ticaret bölümlerine kariyer yapmak isteyenlerin veya firmasını dış ticaret boyutuna taşımak isteyen kişilerin mutlaka bu alanda kaliteli bir dış ticaret eğitimi alması gerekmektedir.

Bu anlamda, donanımlı ve yeniliklere açık eğitim kurumlarından yararlanmanız yerinde olacaktır. Platform Akademi dış ticaret eğitimi konusunda uzman kuruluşlardan biridir. Kurumda, bu alanda aktif şekilde yer alan eğitimlerden yararlanmanız mümkündür. Verilen sertifika aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olup, bu alanda kariyer yapmanıza imkan sağlamaktadır.

Platform Akademi bünyesinde verilen eğitim sonunda, öğrencilere staj imkanı sa sağlanmaktadır.

Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER