0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

PLATFORM AKADEMİ İLE KALİTELİ DIŞ TİCARET EĞİTİMİ

Yurt dışı ile çalışmaların artması, yabancı dil bilenlerin çoğalması, dış ticaret uygulamalarının da gelişmesine olanak sağlamıştır. Dış ticaret uygulaması, genel anlamda, çeşitli malların ve sermayelerin uluslararası sınırların dışında işlem görmesidir. Bu anlamda, ihracat ve ithalat uygulamaları dış ticaret kapsamına girmektedir. Yurt dışı bağlantılı firmaların dış ticaret bölümlerine kariyer yapmak isteyenlerin veya firmasını dış ticaret boyutuna taşımak isteyen kişilerin mutlaka bu alanda kaliteli bir dış ticaret eğitimi alması gerekmektedir.

Bu anlamda, donanımlı ve yeniliklere açık eğitim kurumlarından yararlanmanız yerinde olacaktır. Platform Akademi dış ticaret eğitimi konusunda uzman kuruluşlardan biridir. Kurumda, bu alanda aktif şekilde yer alan eğitimlerden yararlanmanız mümkündür. Verilen sertifika aynı zamanda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olup, bu alanda kariyer yapmanıza imkan sağlamaktadır.

Platform Akademi bünyesinde verilen eğitim sonunda, öğrencilere staj imkanı sa sağlanmaktadır.

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER