0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

Platform Akademi AŞ Eğitim Odaklı Yaklaşım Sunar

Platform Akademi AŞ. fark yaratan eğitim modeli ile şirketlere yön veriyor. Hem pratik hem teorik eğitimi bir araya getiren Platform Akademi A.Ş uzman ve deneyimli kadrosu ile özellikle kurumsal eğitimlerde önemli kazanımlar sağlıyor.

Platform Akademi A.Ş muhasebeden finansa; satıştan insan kaynaklarına kadar birçok farklı alanda verdiği eğitimler ile sektörlerin nabzını tutuyor. Şirket çalışanları bu muhteşem eğitim sonucunda hem kendilerine hem de işyerlerine son derece önemli katkılar sağlayabiliyorlar. En yoğun içeriklere sahip konuları bile en anlaşılır hale getirebilen uzman eğitimciler Platform Akademi A.Ş kadrosunda yer almaktadır. Kurumsal firmaların çalışanlarına içinde bulundukları sektörün koşullarına en uygun eğitim fırsatını sunmaktadırlar.

Platform Akademi A.Ş tüm firmaların ihtiyaçlarına cevap verebilecek kalitede eğitimler ile öncü, güvenilir, lider bir hizmet sunmaktadır.

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER