0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

Platform Akademi AŞ Eğitim Odaklı Yaklaşım Sunar

Platform Akademi AŞ. fark yaratan eğitim modeli ile şirketlere yön veriyor. Hem pratik hem teorik eğitimi bir araya getiren Platform Akademi A.Ş uzman ve deneyimli kadrosu ile özellikle kurumsal eğitimlerde önemli kazanımlar sağlıyor.

Platform Akademi A.Ş muhasebeden finansa; satıştan insan kaynaklarına kadar birçok farklı alanda verdiği eğitimler ile sektörlerin nabzını tutuyor. Şirket çalışanları bu muhteşem eğitim sonucunda hem kendilerine hem de işyerlerine son derece önemli katkılar sağlayabiliyorlar. En yoğun içeriklere sahip konuları bile en anlaşılır hale getirebilen uzman eğitimciler Platform Akademi A.Ş kadrosunda yer almaktadır. Kurumsal firmaların çalışanlarına içinde bulundukları sektörün koşullarına en uygun eğitim fırsatını sunmaktadırlar.

Platform Akademi A.Ş tüm firmaların ihtiyaçlarına cevap verebilecek kalitede eğitimler ile öncü, güvenilir, lider bir hizmet sunmaktadır.

Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER