0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

SERTİFİKALI YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI EĞİTİMİ

egitime-basvurSertifikalı yönetici asistanlığı eğitimi kurumlar arasında gelişmekte olan ve ihtiyaç duyulan yöneticilerin nitelikli kişiler olması için sağlanıyor. Bilgi sağlama ve becerisini en güzel şekilde ortaya koyabilme konusunda uzan kişiler eğitim sunmaktadır. Bu eğitim yönetici asistanı olmak isteyenler, sekreterlere verilen özel bir eğitimdir.

Sertifikalı yönetici asistanlığı eğitimi sırasında yönetici asistanı olacak kişiler, sekreterler, yönetici için adaylar ve bu mesleğe ilgi duyan genç ve dinamik kişiler rahatlıkla katılabilir.

Sertifikalı yönetici asistanlığı eğitiminde sekreterlik eğitimi, görevler, sorumluluklar, telefon ile iletişim kurma, yazışmalara kadar alanında uzman eğitmenler derslere katılmaktadır. En son pratik ve uygulamalı olarak pekiştirilerek MEB onaylı sertifika verilmeye hak kazanan kişiler almaktadır.

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER