0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

SERTİFİKALI YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI EĞİTİMİ

egitime-basvurSertifikalı yönetici asistanlığı eğitimi kurumlar arasında gelişmekte olan ve ihtiyaç duyulan yöneticilerin nitelikli kişiler olması için sağlanıyor. Bilgi sağlama ve becerisini en güzel şekilde ortaya koyabilme konusunda uzan kişiler eğitim sunmaktadır. Bu eğitim yönetici asistanı olmak isteyenler, sekreterlere verilen özel bir eğitimdir.

Sertifikalı yönetici asistanlığı eğitimi sırasında yönetici asistanı olacak kişiler, sekreterler, yönetici için adaylar ve bu mesleğe ilgi duyan genç ve dinamik kişiler rahatlıkla katılabilir.

Sertifikalı yönetici asistanlığı eğitiminde sekreterlik eğitimi, görevler, sorumluluklar, telefon ile iletişim kurma, yazışmalara kadar alanında uzman eğitmenler derslere katılmaktadır. En son pratik ve uygulamalı olarak pekiştirilerek MEB onaylı sertifika verilmeye hak kazanan kişiler almaktadır.

Suat TANSU
Personel Daire Başkanı
MNG AIRLINES

“ Havacılık sektörü ulusal ve uluslararası denetimlere tabi, sıkça değişen kanun, yönetmelik ve uygulamalar, personelinde güncel olmasını zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda Personelimizin yetkinliğini ve bilgilerini arttırmak amacıyla almış olduğumuz eğitimlerde Platform AKADEMİ’yi tercih ettik. Konusunda uzman eğitmenlerden aldığımız eğitimler, iç kontrol sistemimizi oluşturma konusunda bakış açımızı değiştirdi. “...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER