0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

SERTİFİKALI YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI EĞİTİMİ

egitime-basvurSertifikalı yönetici asistanlığı eğitimi kurumlar arasında gelişmekte olan ve ihtiyaç duyulan yöneticilerin nitelikli kişiler olması için sağlanıyor. Bilgi sağlama ve becerisini en güzel şekilde ortaya koyabilme konusunda uzan kişiler eğitim sunmaktadır. Bu eğitim yönetici asistanı olmak isteyenler, sekreterlere verilen özel bir eğitimdir.

Sertifikalı yönetici asistanlığı eğitimi sırasında yönetici asistanı olacak kişiler, sekreterler, yönetici için adaylar ve bu mesleğe ilgi duyan genç ve dinamik kişiler rahatlıkla katılabilir.

Sertifikalı yönetici asistanlığı eğitiminde sekreterlik eğitimi, görevler, sorumluluklar, telefon ile iletişim kurma, yazışmalara kadar alanında uzman eğitmenler derslere katılmaktadır. En son pratik ve uygulamalı olarak pekiştirilerek MEB onaylı sertifika verilmeye hak kazanan kişiler almaktadır.

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER