0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

SGK EĞİTİMİ

Platform Akademi,  adından da anlaşılabileceği gibi, uzun süreli başarılar elde etmek isteyen firmalar için her alanda eğitim veren bir akademidir. Günümüzde iş dünyası içinde en çok aranan istihdamlardan biri sosyal güvenlik alanında uzmanlaşmış personellerdir.

Sosyal güvenlik alanındaki uygulamalar, yasal bildirimleri de kapsamaktadır. Bu yüzden herkes sosyal güvenlik eğitimi almalıdır. Çünkü sosyal güvenlik eğitimi almayan personeller firmalar tarafından tercih edilmemektedir.

Birçok firma tarafından aranılan personel olmak istiyorsanız mutlaka sgk eğitimi almalısınız. Üst düzey yöneticiler, yeminli mali müşavirler, sosyal güvenlik alanında çalışmak isteyen öğrenci ve bu alanda yeni mezun olanlar ve sektör değiştirmek isteyen tüm profesyoneller bu eğitimi alıp sertifika alabilirler.

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER