0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

SGK EĞİTİMİ

Platform Akademi,  adından da anlaşılabileceği gibi, uzun süreli başarılar elde etmek isteyen firmalar için her alanda eğitim veren bir akademidir. Günümüzde iş dünyası içinde en çok aranan istihdamlardan biri sosyal güvenlik alanında uzmanlaşmış personellerdir.

Sosyal güvenlik alanındaki uygulamalar, yasal bildirimleri de kapsamaktadır. Bu yüzden herkes sosyal güvenlik eğitimi almalıdır. Çünkü sosyal güvenlik eğitimi almayan personeller firmalar tarafından tercih edilmemektedir.

Birçok firma tarafından aranılan personel olmak istiyorsanız mutlaka sgk eğitimi almalısınız. Üst düzey yöneticiler, yeminli mali müşavirler, sosyal güvenlik alanında çalışmak isteyen öğrenci ve bu alanda yeni mezun olanlar ve sektör değiştirmek isteyen tüm profesyoneller bu eğitimi alıp sertifika alabilirler.

Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER