0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

SMMM Eğitimleri, Mali müşavir eğitimleri, Smmm staj başlatma sınavı

egitime-basvurSerbes Muhasebeci Mali müşavir olmak için en önemli yol... www.smmmegitimleri.com sitesinden geçer. SMMM Eğitimleri, Mali müşavir eğitimleri, Smmm staj başlatma sınavı, Smmm staja başlama sınavı, Smmm staj başlatma kursu, Smmm staja başlatma sınavı hazırlık kursu, SMMM Eğitimleri, Smmm staja başlama sınavı hazırlık kursu, Smmm stajı, Smmm staj sınavı, Smmm stajeri, Smmm staj, Mali müşavirlik stajı, Mali müşavirlik stajeri, Smmm staja giriş sitemizin başlıca temel eğitim içerikleridir.

15 yıllık mesleki deneyimi ile uzman eğitmen kadrosunu bir araya getirmiş olan firmamız, kazanamayan öğrencilere de tekrar kurs hakkı vermektedir.

Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER