0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

SMMM Eğitimleri, Mali müşavir eğitimleri, Smmm staj başlatma sınavı

egitime-basvurSerbes Muhasebeci Mali müşavir olmak için en önemli yol... www.smmmegitimleri.com sitesinden geçer. SMMM Eğitimleri, Mali müşavir eğitimleri, Smmm staj başlatma sınavı, Smmm staja başlama sınavı, Smmm staj başlatma kursu, Smmm staja başlatma sınavı hazırlık kursu, SMMM Eğitimleri, Smmm staja başlama sınavı hazırlık kursu, Smmm stajı, Smmm staj sınavı, Smmm stajeri, Smmm staj, Mali müşavirlik stajı, Mali müşavirlik stajeri, Smmm staja giriş sitemizin başlıca temel eğitim içerikleridir.

15 yıllık mesleki deneyimi ile uzman eğitmen kadrosunu bir araya getirmiş olan firmamız, kazanamayan öğrencilere de tekrar kurs hakkı vermektedir.

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER