0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

SMMM Eğitimleri, Mali müşavir eğitimleri, Smmm staj başlatma sınavı

egitime-basvurSerbes Muhasebeci Mali müşavir olmak için en önemli yol... www.smmmegitimleri.com sitesinden geçer. SMMM Eğitimleri, Mali müşavir eğitimleri, Smmm staj başlatma sınavı, Smmm staja başlama sınavı, Smmm staj başlatma kursu, Smmm staja başlatma sınavı hazırlık kursu, SMMM Eğitimleri, Smmm staja başlama sınavı hazırlık kursu, Smmm stajı, Smmm staj sınavı, Smmm stajeri, Smmm staj, Mali müşavirlik stajı, Mali müşavirlik stajeri, Smmm staja giriş sitemizin başlıca temel eğitim içerikleridir.

15 yıllık mesleki deneyimi ile uzman eğitmen kadrosunu bir araya getirmiş olan firmamız, kazanamayan öğrencilere de tekrar kurs hakkı vermektedir.

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER