0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

Şirketlerin Verimliliğini artırmak için finans eğitimi

Birçok şirket ve işletmede finans alanı dışında çalışan yönetici, yönetici adayları ve çalışanlar bulunmaktadır. Finans eğitimi veren kurslardan faydalanarak finans alanı dışında çalışan bu kişilere finans eğitimi alanında hizmet vererek şirketlerin başarılarını arttırmak için hizmet vermektedirler.

Platform akademi olarak seminer/ anlatım, tartışma ve örnek olay incelemeleri ile sizlere eğitim vermekteyiz. Teorik bilgilerin uygulamaya geçirilerek pekiştirilmesi ile verilen eğitimde başarılı olanlara sertifika verilmektedir. Eğitim sürecinde genel ekonomik değerlendirmeler, serbest piyasa ekonomisi- kapitalizm, sabit kur- değişken kur, makro ekonomi- mikro ekonomi, geleneksel ve modern finansal yönetim anlayışı, gelir- giderler, finansal fonksiyonlar ve finansal analiz gibi konularda eğitim alarak şirketinizde daha bilgili olarak işe yarar çalışmalar yapabilirsiniz. Eğitim kategorilerimiz içerisinde Uluslararası Finansal Raporlama Standartı Eğitimi - Ufrs eğitimi ile alanınızda uzmanlaşabilirsiniz.

Sosyal, siyasi ve ekonomik yapı bakımından hızlı büyüme ve gelişme içerisine giren işyerleri ve firmalar kendilerini korumak ve güçlendirmek istemektedirler. Sağlam temeller üzerine oturtulacak bir finansal sistemle işyerlerinizi kontrol edebilmek için finans eğitimi alabilirsiniz. Finans bölümünde çalışıyorsanız finans konularındaki tüm bilgilere hakim olduğunuz sürece uzun vadeli ve kalıcı finansal sistemler kurarak işyerinizin başarısın arttırabilirsiniz. İşyerlerinizde kaliteli bir finans sistemi uygulaması gerçekleştirebilmek için mutlaka platform akademi finans eğitim kursuna katılarak finans eğitimi ile ilgili bilinmeyenlerle ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Sizler için finans eğitimi alanında adını duyurmuş olan finans eğitim merkezimiz sizlerin memnuniyetinizi ön plana alarak kurs eğitimi vermektedir. Finans eğitimi alanındaki diğer eğitimlerimiz:

Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER