0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI MESLEĞİ VE EĞİTİMİ

Günümüzde, globalleşmenin ve teknolojinin gelişmesinin de etkisiyle, şirketlerimizin önemli kısmı iş hacmini geliştirmiş ve uluslararası pazarda iş görmesini sağlamıştır. Bu doğrultuda, firma sahipleri ile üst düzey yöneticiler, kendilerini her konuda destekleyecek, iş yüklerini önemli şekilde artıracak özellikle yardımlar aramaktadır. Donanımlı şekilde kendini yetiştirmiş bir yönetici asistanının kariyerinde gelişmesi ve yükselmesi kaçınılmazdır.

Bu alanda, iş bulmak ve başarılı şekilde çalışmak için öncelikle, kişinin aldığı öğrenim ne olursa olsun, yönetici asistanlığı eğitimi alması gerekmektedir. Bu nedenle, Platform Akademi gibi önemli kurumlarda eğitim programlarına katılmak çok önemlidir.

Platform Akademi bünyesinde, belirli bir eğitim programı kapsamında, yönetici asistanlığı için gerekli tüm hususlarda öğrenim verilmektedir. Bu şekilde, kişilerin iş hayatına donanımlı şekilde hazırlanması sağlanmaktadır.

Suat TANSU
Personel Daire Başkanı
MNG AIRLINES

“ Havacılık sektörü ulusal ve uluslararası denetimlere tabi, sıkça değişen kanun, yönetmelik ve uygulamalar, personelinde güncel olmasını zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda Personelimizin yetkinliğini ve bilgilerini arttırmak amacıyla almış olduğumuz eğitimlerde Platform AKADEMİ’yi tercih ettik. Konusunda uzman eğitmenlerden aldığımız eğitimler, iç kontrol sistemimizi oluşturma konusunda bakış açımızı değiştirdi. “...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER