0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI MESLEĞİ VE EĞİTİMİ

Günümüzde, globalleşmenin ve teknolojinin gelişmesinin de etkisiyle, şirketlerimizin önemli kısmı iş hacmini geliştirmiş ve uluslararası pazarda iş görmesini sağlamıştır. Bu doğrultuda, firma sahipleri ile üst düzey yöneticiler, kendilerini her konuda destekleyecek, iş yüklerini önemli şekilde artıracak özellikle yardımlar aramaktadır. Donanımlı şekilde kendini yetiştirmiş bir yönetici asistanının kariyerinde gelişmesi ve yükselmesi kaçınılmazdır.

Bu alanda, iş bulmak ve başarılı şekilde çalışmak için öncelikle, kişinin aldığı öğrenim ne olursa olsun, yönetici asistanlığı eğitimi alması gerekmektedir. Bu nedenle, Platform Akademi gibi önemli kurumlarda eğitim programlarına katılmak çok önemlidir.

Platform Akademi bünyesinde, belirli bir eğitim programı kapsamında, yönetici asistanlığı için gerekli tüm hususlarda öğrenim verilmektedir. Bu şekilde, kişilerin iş hayatına donanımlı şekilde hazırlanması sağlanmaktadır.

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER