0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI MESLEĞİ VE EĞİTİMİ

Günümüzde, globalleşmenin ve teknolojinin gelişmesinin de etkisiyle, şirketlerimizin önemli kısmı iş hacmini geliştirmiş ve uluslararası pazarda iş görmesini sağlamıştır. Bu doğrultuda, firma sahipleri ile üst düzey yöneticiler, kendilerini her konuda destekleyecek, iş yüklerini önemli şekilde artıracak özellikle yardımlar aramaktadır. Donanımlı şekilde kendini yetiştirmiş bir yönetici asistanının kariyerinde gelişmesi ve yükselmesi kaçınılmazdır.

Bu alanda, iş bulmak ve başarılı şekilde çalışmak için öncelikle, kişinin aldığı öğrenim ne olursa olsun, yönetici asistanlığı eğitimi alması gerekmektedir. Bu nedenle, Platform Akademi gibi önemli kurumlarda eğitim programlarına katılmak çok önemlidir.

Platform Akademi bünyesinde, belirli bir eğitim programı kapsamında, yönetici asistanlığı için gerekli tüm hususlarda öğrenim verilmektedir. Bu şekilde, kişilerin iş hayatına donanımlı şekilde hazırlanması sağlanmaktadır.

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER