0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

BANKACILIK EĞİTİMİNDE TEMEL KAVRAMLAR

Temel bankacılık ve Sigortacılık Bilgileri çok önemli bir uzmanlık gerektirmektedir. Zira eksik ve yanlış bilgi her zaman için büyük ve dönüşü olmayan hataları peşinde getirmektedir. Sigorta Terminolojisi ile uyumlu ve bu alanda uzman bir ekip ile kaliteli ve güvenilir ders almak işinizde en iyi mertebelere ulaşmanızı sağlayacaktır.

Banka Sigortacılığı Nedir ? denildiğinde hiçbir endişe duymadan tüm sorulara yanıt verebilecek bir aşamaya gelebileceğiniz eğitim takvimimiz ile işinizde her zaman bir adım önde olacaksınız !. Bankasürans Hukuk Uygulamalarına Genel Bakış, Sigorta Şirketi İle hukuki süreçlerin Koordinasyonu gibi konuları ele alan eğitim programımızı incelemk ve eğitimlerimize katılmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ETİKETLER:
Suat TANSU
Personel Daire Başkanı
MNG AIRLINES

“ Havacılık sektörü ulusal ve uluslararası denetimlere tabi, sıkça değişen kanun, yönetmelik ve uygulamalar, personelinde güncel olmasını zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda Personelimizin yetkinliğini ve bilgilerini arttırmak amacıyla almış olduğumuz eğitimlerde Platform AKADEMİ’yi tercih ettik. Konusunda uzman eğitmenlerden aldığımız eğitimler, iç kontrol sistemimizi oluşturma konusunda bakış açımızı değiştirdi. “...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER