0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

BANKACILIK EĞİTİMİNDE TEMEL KAVRAMLAR

Temel bankacılık ve Sigortacılık Bilgileri çok önemli bir uzmanlık gerektirmektedir. Zira eksik ve yanlış bilgi her zaman için büyük ve dönüşü olmayan hataları peşinde getirmektedir. Sigorta Terminolojisi ile uyumlu ve bu alanda uzman bir ekip ile kaliteli ve güvenilir ders almak işinizde en iyi mertebelere ulaşmanızı sağlayacaktır.

Banka Sigortacılığı Nedir ? denildiğinde hiçbir endişe duymadan tüm sorulara yanıt verebilecek bir aşamaya gelebileceğiniz eğitim takvimimiz ile işinizde her zaman bir adım önde olacaksınız !. Bankasürans Hukuk Uygulamalarına Genel Bakış, Sigorta Şirketi İle hukuki süreçlerin Koordinasyonu gibi konuları ele alan eğitim programımızı incelemk ve eğitimlerimize katılmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ETİKETLER:
Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER