0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

BANKACILIK EĞİTİMİNDE TEMEL KAVRAMLAR

Temel bankacılık ve Sigortacılık Bilgileri çok önemli bir uzmanlık gerektirmektedir. Zira eksik ve yanlış bilgi her zaman için büyük ve dönüşü olmayan hataları peşinde getirmektedir. Sigorta Terminolojisi ile uyumlu ve bu alanda uzman bir ekip ile kaliteli ve güvenilir ders almak işinizde en iyi mertebelere ulaşmanızı sağlayacaktır.

Banka Sigortacılığı Nedir ? denildiğinde hiçbir endişe duymadan tüm sorulara yanıt verebilecek bir aşamaya gelebileceğiniz eğitim takvimimiz ile işinizde her zaman bir adım önde olacaksınız !. Bankasürans Hukuk Uygulamalarına Genel Bakış, Sigorta Şirketi İle hukuki süreçlerin Koordinasyonu gibi konuları ele alan eğitim programımızı incelemk ve eğitimlerimize katılmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ETİKETLER:
Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER