0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

BANKACILIK EĞİTİMİNDE TEMEL KAVRAMLAR

Temel bankacılık ve Sigortacılık Bilgileri çok önemli bir uzmanlık gerektirmektedir. Zira eksik ve yanlış bilgi her zaman için büyük ve dönüşü olmayan hataları peşinde getirmektedir. Sigorta Terminolojisi ile uyumlu ve bu alanda uzman bir ekip ile kaliteli ve güvenilir ders almak işinizde en iyi mertebelere ulaşmanızı sağlayacaktır.

Banka Sigortacılığı Nedir ? denildiğinde hiçbir endişe duymadan tüm sorulara yanıt verebilecek bir aşamaya gelebileceğiniz eğitim takvimimiz ile işinizde her zaman bir adım önde olacaksınız !. Bankasürans Hukuk Uygulamalarına Genel Bakış, Sigorta Şirketi İle hukuki süreçlerin Koordinasyonu gibi konuları ele alan eğitim programımızı incelemk ve eğitimlerimize katılmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ETİKETLER:
Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER