0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

Başarılı Bir Çalışan İçin Yönetici Asistanlığı Eğitimi

Günümüzde artık her işte eğitim şarttır. Daha verimli bilgili olmak için işveren donanımlı eleman ararken işçide kendini geliştirmelidir. Birçok kurslar eğitim merkezleri kalifiye eleman yetiştirmek ve işçi istihdamını sağlamak için kurslar düzenlemektedir. Bunlardan birisi olan yönetici asistanlığıdır.

 

Yönetici asistanı şirketi temsil eder. Sorumlulukları diğer çalışanlardan fazladır, bütün girdi çıktısı ile ilgilenir, firma sahibinin telefon görüşmelerini düzenler, programlarını ayarlar, firmada çalışanlar arasında iş bölümü işin takibi işleyişi gibi uyumları sağlar. Yani bir nevi firmanın sağ koludur, bu yüzden birçok bilgiye deneyime sahip olmalıdır. Bunun içinde kendini yetiştirmesi gerekir, açılan kurslardan faydalanabilir.

 

Yönetici asistanlığı eğitimi alması işinde başarılı olması için gereklidir. Bu eğitim sayesinde yazışma ve raporlama tekniklerinin nasıl olacağını ve sunacağını, ayrıntılara daha fazla dikkat etmesi gerektiğini, bu ayrıntıları unutması halinde neler olabileceğin düşüncesine sahip olan, çalıştığı firmanın misyonunun farkında olmayı ve buna göre davranmayı bilen Profesyonel anlamda işinin uzmanı olur. Bilgi donanım dağarcığını arttırır. İşindeki sürekli çalışabilme ve başaralı olmasını arttırır. Yönetici Asistanları ayrıca çalışan personeller için kurumsal eğitimler alması için gerekli organizasyonları da yapmaktadırlar.

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER