0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

DIŞ TİCARET KİTAPLARI

Dış ticaret Kitapları Üniversitelerin ilgili bölümlerindeki öğrenciler için hazırlanmış, mevzuat karmaşası olmadan yalın bir dille hazırlanmış kitaplardır. Dış Ticaret hakkında detaylı tüm bilgileri okuyucularına aktaran bu kitaplar onların hedefledikleri bu yolda emin adımlarla yürümeleri için en büyük yardımcıdır. Tarım ve sanayi gelirleri ile yetinmeyen ve büyük düşünen beyinler için hazırlanmış bu kitaplar elinizde olması gereken ve yeterli kılavuzlardır. Bu kitapların okuyucuları pazarlama satış işlemini Uluslararası alanda hedeflemiş ve yetiştirilmiş dış ticaretçilerdir.

Dış Ticaret Kitapları arasında Gayrimenkul Yatırımların Yönetimi, Uluslararası Ticaret, Yatırım Ve Mali Enstrüman Sahtekarlıkları, Dış Ticaret İşlemleri Muhasebesi, Meslek Yüksek Okulları için; Dış Ticaret İşlemleri Yönetimi, Dış Ticaret Finansmanı, Örnek Olay Ve Tablolarla Dış Ticaret Dünyası, Dış Ticaret İşlemleri Yönetimi, İthalat Ve İhracat Kambiyo İşlemleri, Türkiye’nin Endüstri İçi Dış Ticaretinin Analizi, Dış Ticaret İşlemleri Ve Piyasa Mevzuatı, İhracat Bilgileri, Uygulamalı İthalat İşlemleri Ve Örnekleri, Serbest Bölgeler, Gümrük İşlemleri Ve Kaçakçılık olmakla birlikte Uluslararası Ekonomi, Uluslararası Müzakereler, İş Kültürü, Pazarlama, Sözleşmeler ve Uluslararası Ödemeler de kitapların ayrıntılarında sunulmaktadır.

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER