0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

DIŞ TİCARET KİTAPLARI

Dış ticaret Kitapları Üniversitelerin ilgili bölümlerindeki öğrenciler için hazırlanmış, mevzuat karmaşası olmadan yalın bir dille hazırlanmış kitaplardır. Dış Ticaret hakkında detaylı tüm bilgileri okuyucularına aktaran bu kitaplar onların hedefledikleri bu yolda emin adımlarla yürümeleri için en büyük yardımcıdır. Tarım ve sanayi gelirleri ile yetinmeyen ve büyük düşünen beyinler için hazırlanmış bu kitaplar elinizde olması gereken ve yeterli kılavuzlardır. Bu kitapların okuyucuları pazarlama satış işlemini Uluslararası alanda hedeflemiş ve yetiştirilmiş dış ticaretçilerdir.

Dış Ticaret Kitapları arasında Gayrimenkul Yatırımların Yönetimi, Uluslararası Ticaret, Yatırım Ve Mali Enstrüman Sahtekarlıkları, Dış Ticaret İşlemleri Muhasebesi, Meslek Yüksek Okulları için; Dış Ticaret İşlemleri Yönetimi, Dış Ticaret Finansmanı, Örnek Olay Ve Tablolarla Dış Ticaret Dünyası, Dış Ticaret İşlemleri Yönetimi, İthalat Ve İhracat Kambiyo İşlemleri, Türkiye’nin Endüstri İçi Dış Ticaretinin Analizi, Dış Ticaret İşlemleri Ve Piyasa Mevzuatı, İhracat Bilgileri, Uygulamalı İthalat İşlemleri Ve Örnekleri, Serbest Bölgeler, Gümrük İşlemleri Ve Kaçakçılık olmakla birlikte Uluslararası Ekonomi, Uluslararası Müzakereler, İş Kültürü, Pazarlama, Sözleşmeler ve Uluslararası Ödemeler de kitapların ayrıntılarında sunulmaktadır.

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER