0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

DIŞ TİCARET KURSU ARARKEN NELERE DİKKAT ETMELİ

İnsanlar kendileri için birçok yatırım yaparlar. Bu yatırımların en önemlisi geleceklerine yaptıkları yatırımlardır. Getiri garanti olan tek yatırım eğitime yapılan yatırımdır, bir şekilde mutlaka kariyer olarak geri dönecektir.

Dış ticaret konusunda uzmanlaşmak isteyenler bu eğitimleri, yetkin, donanımlı, referanslı dış ticaret kurslarından almalıdırlar. Eğitime kara verme aşamasında dış ticaret kursunun köklü geçmişini, MEB onayının gerçekten olup olmadığı, referansları özellikle eğitmenin kalitesi sizler için ilk dikkat edilmesi gereken olmazsa olmazlardır. Dış ticaret kursunu seçtikten sonra kursun fiziki bina şartlarına dikkat etmelisiniz.

Son günlerde dış ticaret kursu adı altında bir web sitesi açıp, her hangi bir binada oda kiralayıp çeşitli vaatlerle birçok şahıs türedi. Siz siz olun ayırdığınız zamana, harcamaya, umutlarınıza yazık etmeyin iyi araştırın. 

Suat TANSU
Personel Daire Başkanı
MNG AIRLINES

“ Havacılık sektörü ulusal ve uluslararası denetimlere tabi, sıkça değişen kanun, yönetmelik ve uygulamalar, personelinde güncel olmasını zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda Personelimizin yetkinliğini ve bilgilerini arttırmak amacıyla almış olduğumuz eğitimlerde Platform AKADEMİ’yi tercih ettik. Konusunda uzman eğitmenlerden aldığımız eğitimler, iç kontrol sistemimizi oluşturma konusunda bakış açımızı değiştirdi. “...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER