0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

DIŞ TİCARET KURSU ARARKEN NELERE DİKKAT ETMELİ

İnsanlar kendileri için birçok yatırım yaparlar. Bu yatırımların en önemlisi geleceklerine yaptıkları yatırımlardır. Getiri garanti olan tek yatırım eğitime yapılan yatırımdır, bir şekilde mutlaka kariyer olarak geri dönecektir.

Dış ticaret konusunda uzmanlaşmak isteyenler bu eğitimleri, yetkin, donanımlı, referanslı dış ticaret kurslarından almalıdırlar. Eğitime kara verme aşamasında dış ticaret kursunun köklü geçmişini, MEB onayının gerçekten olup olmadığı, referansları özellikle eğitmenin kalitesi sizler için ilk dikkat edilmesi gereken olmazsa olmazlardır. Dış ticaret kursunu seçtikten sonra kursun fiziki bina şartlarına dikkat etmelisiniz.

Son günlerde dış ticaret kursu adı altında bir web sitesi açıp, her hangi bir binada oda kiralayıp çeşitli vaatlerle birçok şahıs türedi. Siz siz olun ayırdığınız zamana, harcamaya, umutlarınıza yazık etmeyin iyi araştırın. 

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER