0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

DIŞ TİCARET KURSU ARARKEN NELERE DİKKAT ETMELİ

İnsanlar kendileri için birçok yatırım yaparlar. Bu yatırımların en önemlisi geleceklerine yaptıkları yatırımlardır. Getiri garanti olan tek yatırım eğitime yapılan yatırımdır, bir şekilde mutlaka kariyer olarak geri dönecektir.

Dış ticaret konusunda uzmanlaşmak isteyenler bu eğitimleri, yetkin, donanımlı, referanslı dış ticaret kurslarından almalıdırlar. Eğitime kara verme aşamasında dış ticaret kursunun köklü geçmişini, MEB onayının gerçekten olup olmadığı, referansları özellikle eğitmenin kalitesi sizler için ilk dikkat edilmesi gereken olmazsa olmazlardır. Dış ticaret kursunu seçtikten sonra kursun fiziki bina şartlarına dikkat etmelisiniz.

Son günlerde dış ticaret kursu adı altında bir web sitesi açıp, her hangi bir binada oda kiralayıp çeşitli vaatlerle birçok şahıs türedi. Siz siz olun ayırdığınız zamana, harcamaya, umutlarınıza yazık etmeyin iyi araştırın. 

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER