0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ İÇİN NELER ÖNEMLİDİR?

Eğitici yani eğitmen toplumun ihtiyacı olan her meslek grubu için eğitim veren ve o işin nasıl yapılması gerektiğini öğreten kişidir. Bu kişi son derece sabırlı ve titiz olmalıdır. Çünkü hiçbir şey bilmeyen bir kişiye sıfırdan ihtiyacı olan bilgileri ve donanımları kazandırmak son derece fazla zaman ve emek alan bir şeydir. Eğiticinin öğrencilere daha faydalı olabilmesi için ilk önce eğiticinin çok iyi bir şekilde eğitilmesi gerekir. Buna özellikle gelişmiş batı ülkeleri çok büyük önem vermektedir. Bir toplumda iyi eğtilmiş öğretmenler olmadığı sürece o toplum ileri gidemez ve olduğu yerde çakılıp kalmaya mecbur kalır.

Eğiticiler ilerici ve ilerlemeci olmalılardır. Yeni teknolojik gelişmelere ve bunların kullanılmasına özen göstermelilerdir ve onları yakından takip etmelidirler.

Anlattığımız şekilde bu kadar zor bir mesleği layıkı ile yerine getirebilecek bireyleri yetiştirmek sosyal devletin ve hayırsever bireylerin birinci önceliği olmalıdır.

Platform Akademi Eğiticinin eğitimi programımıza sizide davet ediyoruz.

Suat TANSU
Personel Daire Başkanı
MNG AIRLINES

“ Havacılık sektörü ulusal ve uluslararası denetimlere tabi, sıkça değişen kanun, yönetmelik ve uygulamalar, personelinde güncel olmasını zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda Personelimizin yetkinliğini ve bilgilerini arttırmak amacıyla almış olduğumuz eğitimlerde Platform AKADEMİ’yi tercih ettik. Konusunda uzman eğitmenlerden aldığımız eğitimler, iç kontrol sistemimizi oluşturma konusunda bakış açımızı değiştirdi. “...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER