0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ

Eğiticinin eğitimi, işletmelerde eğitim veren ya da eğitim vermek isteyen kişilerin kendilerini bu konuda geliştirmek için alacakları eğitimin adıdır. Bu sayede verimli eğitim süreçlerinin püf noktalarını, yetişkin eğitimi prensiplerini, eğitimde yetiştiricilik gibi eğitim alanında önemli olan konuları kazanabilecektir.

Eğitimcinin eğitimi olarak da adlandırılan bu program türleri ile gerek şirketlerde gerekse eğitim ve danışmanlık hizmeti veren firmalarda profesyonel bir eğitimci olarak görev yapmalarını sağlamaktır. Bu program sayesinde donanımlı bir eğitimci olabilirsiniz.

 

Bilgilerimizi ve deneyimlerimizi karşımızdaki insanlara sunmak oldukça zor bir süreç olarak karşımıza çıkar. Eğitimci olarak veya eğitici olmak için bu zorlukları aşmanız sizin açınızdan oldukça önemlidir. Eğitim, seminer, konferans veya özel sohbetlerimizde bildiğimiz konuları aktarmak bazı durumlarda özellikle farklı yaş gruplarının yer olduğu ortamlarda sıkıntılı bir sürece girer. Eğiticinin eğitimi sayesinde bu zor durumlardan kurtularak her yaştan insana rahatça hitap edebileceğimiz, öğretme çabası içine girmeden, insanları bilgilendirme açısından önemli noktaları öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu programa katılan yöneticiler ve yönetici adayları kurum içerisinde yaşanan problemleri en kolay ve en kısa biçimde çözme aşamasında profesyonel bir tekniğe ulaşabilirler.

Suat TANSU
Personel Daire Başkanı
MNG AIRLINES

“ Havacılık sektörü ulusal ve uluslararası denetimlere tabi, sıkça değişen kanun, yönetmelik ve uygulamalar, personelinde güncel olmasını zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda Personelimizin yetkinliğini ve bilgilerini arttırmak amacıyla almış olduğumuz eğitimlerde Platform AKADEMİ’yi tercih ettik. Konusunda uzman eğitmenlerden aldığımız eğitimler, iç kontrol sistemimizi oluşturma konusunda bakış açımızı değiştirdi. “...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER