0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ

Eğiticinin eğitimi, işletmelerde eğitim veren ya da eğitim vermek isteyen kişilerin kendilerini bu konuda geliştirmek için alacakları eğitimin adıdır. Bu sayede verimli eğitim süreçlerinin püf noktalarını, yetişkin eğitimi prensiplerini, eğitimde yetiştiricilik gibi eğitim alanında önemli olan konuları kazanabilecektir.

Eğitimcinin eğitimi olarak da adlandırılan bu program türleri ile gerek şirketlerde gerekse eğitim ve danışmanlık hizmeti veren firmalarda profesyonel bir eğitimci olarak görev yapmalarını sağlamaktır. Bu program sayesinde donanımlı bir eğitimci olabilirsiniz.

 

Bilgilerimizi ve deneyimlerimizi karşımızdaki insanlara sunmak oldukça zor bir süreç olarak karşımıza çıkar. Eğitimci olarak veya eğitici olmak için bu zorlukları aşmanız sizin açınızdan oldukça önemlidir. Eğitim, seminer, konferans veya özel sohbetlerimizde bildiğimiz konuları aktarmak bazı durumlarda özellikle farklı yaş gruplarının yer olduğu ortamlarda sıkıntılı bir sürece girer. Eğiticinin eğitimi sayesinde bu zor durumlardan kurtularak her yaştan insana rahatça hitap edebileceğimiz, öğretme çabası içine girmeden, insanları bilgilendirme açısından önemli noktaları öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu programa katılan yöneticiler ve yönetici adayları kurum içerisinde yaşanan problemleri en kolay ve en kısa biçimde çözme aşamasında profesyonel bir tekniğe ulaşabilirler.

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER