0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

EĞİTİCİNİN EĞİTİMİNDE YÖNTEMLER

Günümüzde şirketlerin ve firmaların çoğalması birçok kişinin iş olanaklarını arttırmaktadır. Bu iş olanakları herkese yönelik olmasa bile birçok kişi tarafından rahatlıkla seçilebilir. Bulunduğunuz kademe, size yeterli gelmiyorsa ve daha başarılı biçimde yükselmek istiyorsanız, eğiticinin eğitimi konusuna katılmalısınız. Eğiticinin eğitimi, yönetim alanında gören yapanların bir üst sıralamaya yükselmesini isteyen, çalışanların katılması gereken bir toplantı türüdür. Burada gerekli bilgiler konuşulurken aynı zamanda yaşanan sorunlar üzerinde de durulmaktadır. Yönetici ve yönetici adaylarının bir arada bulunduğu salonda, konuşulacak birçok konu yer alabilir.

 

Eğitimcinin eğitiminde farklı yöntemler kullanılabilir. Bu yöntemler, ileride üst sıralarda yer aldığın zaman sahip olacağınız özellikleri içermektedir. Bu yüzden bu bölümü dikkatli dinlemeniz, sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Öncelikle kendinize hedef belirleyerek eğitimcinin eğitimi alanına girmelisiniz.

 

Örneğin;

  • Üst sıraya yükseldiğinizde şirketin verimliliği adında çalışmalar düzenlemek,
  • Bireysel yeteneklerinizi sunmak,
  • Şirketle ilgili çalışalar yapmak,
  • Yeni çalışanlar ile ilgili projeler,
  • Olumlu bir alan için gereken,
  • Eğitim sırasında yöntemler gibi konular bu alanda dikkat çekecektir.

 

Maddelerde yer alan konular sadece örnek bazında hazırlanmıştır. Uymanız gereken, kendinize ait konunuzu üst sıraya yükselmeden önce yetkililere sunarsanız, yükselme şansınızın daha fazla olduğunu düşünebilirsiniz. Bu durumda eğitimcinin eğitimi programına katılmadan, birçok yerden araştırma yaparak toplantıya katılmanızı öneririz. Çeşitli destekleri sağladığınız zaman kendinizi güvende, başarılı ve iyi bir yönetici olarak hissedeceksiniz. 

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER