0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

FİNANS EĞİTİMİ ALMAK NEDEN ÖNEMLİDİR?

Bir şirketin veya bir işletmenin başarıya ulaşabilmesi için mutlaka çok iyi bir finans politikasının olması gerekir.  Bunun için uzun ve kısa vadede planlar yapılmalı, gelir ve giderler, kar ve zarar bütçesi titizlikle hazırlanmalı ve mali durum sürekli olarak kontrol edilmelidir. Bu işi yapabilmek ise her kişinin harcı değildir. Öncelikle bu kişilerin kaliteli ve uzman bir yerden finans eğitimi alması gerekmektedir. Finans tabloları ve maliyet hesaplarını bu şekilde kontrol edebilirler. Aksi takdirde şirket sürekli olarak zarar eder ve bir gün iflasın eşiğine kadar gelebilir.

 

Finans eğitimi alan kişiler almayanlara göre hayatın her alanında başarı yakalarlar. Çünkü bu bilgileri ister istemez her alanda kullanırlar. Aile bütçesi planlarken, iş hayatında muhasebe işleri yaparken finans eğitimi almış kişiler her zaman daha başarılı olurlar. Finans eğitimi veren kurumların kadroları ne kadar iyi ise sizde bu kurumdan mezun olduğunuzda o kadar donanımlı ve bilgili olursunuz. Bu yüzden finans eğitimi veren kurumunda özenle seçilmesinde fayda vardır.

Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER