0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

FİNANS UZMANLIĞI EĞİTİMİ

Her işletme kendi sektörde tutunabilmek için çeşitli senaryolar geliştirmek zorundadırlar. Bu senaryolardan bir tanesi de olası negatif durumlara hazırlıklı olmadır. Her kurum ve kuruluşun dikkat etmesi gereken bu durum temel öncelik taşımaktadır. Bu nedenle finans eğitimi almış elemanlarınızın nitelikli ve donanımlı olması şarttır.

 

Hem ekonomi alanının hem de işletme alanının ortak bir dalı olan finans kavramı bütün şirketlerin temel değeri olarak dikkat etmesi gereken bir kavramdır. İyi yönetilemediği takdirde şirketlerin batmasına neden olan bu kavram, finans uzmanlık eğitimini iyialmış insanların elinde şirketleri bulunduğu seviyenin bir üstüne çıkarabilmektedir.

 

Her üniversitede Ekonomi ve İşletme dallarının tamamında okutulan, bu üniversitelere gidemeyen insanların de çeşitli kurslar ile meb sertifikalı finans eğitimini aldığı düşünülürse ne kadar önemli olduğu kendiliğinden ortaya çıkmaktadır.

Suat TANSU
Personel Daire Başkanı
MNG AIRLINES

“ Havacılık sektörü ulusal ve uluslararası denetimlere tabi, sıkça değişen kanun, yönetmelik ve uygulamalar, personelinde güncel olmasını zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda Personelimizin yetkinliğini ve bilgilerini arttırmak amacıyla almış olduğumuz eğitimlerde Platform AKADEMİ’yi tercih ettik. Konusunda uzman eğitmenlerden aldığımız eğitimler, iç kontrol sistemimizi oluşturma konusunda bakış açımızı değiştirdi. “...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER