0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

FİNANS UZMANLIĞI EĞİTİMİ

Her işletme kendi sektörde tutunabilmek için çeşitli senaryolar geliştirmek zorundadırlar. Bu senaryolardan bir tanesi de olası negatif durumlara hazırlıklı olmadır. Her kurum ve kuruluşun dikkat etmesi gereken bu durum temel öncelik taşımaktadır. Bu nedenle finans eğitimi almış elemanlarınızın nitelikli ve donanımlı olması şarttır.

 

Hem ekonomi alanının hem de işletme alanının ortak bir dalı olan finans kavramı bütün şirketlerin temel değeri olarak dikkat etmesi gereken bir kavramdır. İyi yönetilemediği takdirde şirketlerin batmasına neden olan bu kavram, finans uzmanlık eğitimini iyialmış insanların elinde şirketleri bulunduğu seviyenin bir üstüne çıkarabilmektedir.

 

Her üniversitede Ekonomi ve İşletme dallarının tamamında okutulan, bu üniversitelere gidemeyen insanların de çeşitli kurslar ile meb sertifikalı finans eğitimini aldığı düşünülürse ne kadar önemli olduğu kendiliğinden ortaya çıkmaktadır.

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER