0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

İnsan Kaynakları Çalışmalarına Güncel Çizimler!

Alanında uzman fırsatlar yaratan ve kendini bu anlamda sürekli olarak yenileyen bir sistem ve kurs çalışması için, etkin bir eğitim desteği sunuluyor. Günümüzde insan kaynakları sektöründe yetişmiş ve eğitilmiş insanın sayısı ciddi derecede az iken, alanında uzman olarak çalışmalarına devam eden bir hizmet fırsatına ulaşabiliyorsunuz. Sadece yetkili ve etkin çalışma fırsatları için dahi, çalışmalarınız sürdürebilirsiniz.

 

Bunu yapmak adına, daha fazla geç kalmayın ve sizi mutlu edecek olan her türlü çalışmaya hızlı bir şekilde ulaşın. Çünkü sektörel anlamda, eğitim ardı sorunlarınıza da çözüm bulabileceksiniz. Alanında uzman çalışmalarınızın, yenilikçi ve etkin çözümler yaratması, bu tarz fırsatların da ön plana çıkmasını sağlıyor. Kaçırılmayacak fırsatlar, yenilikçi hizmetler ve güncel çalışma destekleri için daha fazla geç kalmayın. İnsan kaynaklarının ihtiyaç duyduğu en temel insan kaynakları eğitimi desteklerinden tutun da, kaçırılmayacak eğitim fırsatlarına kadar birbirinden farklı çalışma tekniklerine ulaşıncaya kadar, bu yenilikler sizlerin olacak! Sitil ve güncellik için, geç kalmayın!

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER