0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

İnsan Kaynakları Çalışmalarına Güncel Çizimler!

Alanında uzman fırsatlar yaratan ve kendini bu anlamda sürekli olarak yenileyen bir sistem ve kurs çalışması için, etkin bir eğitim desteği sunuluyor. Günümüzde insan kaynakları sektöründe yetişmiş ve eğitilmiş insanın sayısı ciddi derecede az iken, alanında uzman olarak çalışmalarına devam eden bir hizmet fırsatına ulaşabiliyorsunuz. Sadece yetkili ve etkin çalışma fırsatları için dahi, çalışmalarınız sürdürebilirsiniz.

 

Bunu yapmak adına, daha fazla geç kalmayın ve sizi mutlu edecek olan her türlü çalışmaya hızlı bir şekilde ulaşın. Çünkü sektörel anlamda, eğitim ardı sorunlarınıza da çözüm bulabileceksiniz. Alanında uzman çalışmalarınızın, yenilikçi ve etkin çözümler yaratması, bu tarz fırsatların da ön plana çıkmasını sağlıyor. Kaçırılmayacak fırsatlar, yenilikçi hizmetler ve güncel çalışma destekleri için daha fazla geç kalmayın. İnsan kaynaklarının ihtiyaç duyduğu en temel insan kaynakları eğitimi desteklerinden tutun da, kaçırılmayacak eğitim fırsatlarına kadar birbirinden farklı çalışma tekniklerine ulaşıncaya kadar, bu yenilikler sizlerin olacak! Sitil ve güncellik için, geç kalmayın!

Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER