0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

İnsan Kaynakları Çalışmalarına Güncel Çizimler!

Alanında uzman fırsatlar yaratan ve kendini bu anlamda sürekli olarak yenileyen bir sistem ve kurs çalışması için, etkin bir eğitim desteği sunuluyor. Günümüzde insan kaynakları sektöründe yetişmiş ve eğitilmiş insanın sayısı ciddi derecede az iken, alanında uzman olarak çalışmalarına devam eden bir hizmet fırsatına ulaşabiliyorsunuz. Sadece yetkili ve etkin çalışma fırsatları için dahi, çalışmalarınız sürdürebilirsiniz.

 

Bunu yapmak adına, daha fazla geç kalmayın ve sizi mutlu edecek olan her türlü çalışmaya hızlı bir şekilde ulaşın. Çünkü sektörel anlamda, eğitim ardı sorunlarınıza da çözüm bulabileceksiniz. Alanında uzman çalışmalarınızın, yenilikçi ve etkin çözümler yaratması, bu tarz fırsatların da ön plana çıkmasını sağlıyor. Kaçırılmayacak fırsatlar, yenilikçi hizmetler ve güncel çalışma destekleri için daha fazla geç kalmayın. İnsan kaynaklarının ihtiyaç duyduğu en temel insan kaynakları eğitimi desteklerinden tutun da, kaçırılmayacak eğitim fırsatlarına kadar birbirinden farklı çalışma tekniklerine ulaşıncaya kadar, bu yenilikler sizlerin olacak! Sitil ve güncellik için, geç kalmayın!

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER