0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİMİ DERS PROGRAMLARI

İnsan kaynakları uzmanlığı, her geçen gün önemi artan ve tercih edilen bir meslektir. Bu meslek, oldukça kapsamlı çalışma alanlarına sahiptir. Buna bağlı olarak, bu meslekte ilerleme niyetinde olan kişilerin mutlaka belirli eğitim aşamalarından geçmeleri gerekmektedir.

 

İş alanında gelişmek için Platform Akademi gibi önemli ve başarılı kurumlardan insan kaynakları eğitimi almak gerekmektedir. Belirli dönem aralıklarında devam eden insan kaynakları eğitimi kurslarına katılara MEB onaylı sertifika alabilirsiniz. Kurumda, performans yönetimi, iş hukuku ve iş kanunu düzenlemeleri, iş sözleşmeleri, haklı nedenle fesih ve işe iade davaları, personel özlük işleri, emeklilik işlemleri gibi dersler verilmektedir.

 

Kurumda, son derece seçkin eğitim kadrosu hizmet sunmaktadır. Kaliteli eğitimler, atölye çalışmaları esasına dayalı ve pratik iş yaşamının kazanılması amaçlanarak düzenlenmektedir. 

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER