0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİMİ DERS PROGRAMLARI

İnsan kaynakları uzmanlığı, her geçen gün önemi artan ve tercih edilen bir meslektir. Bu meslek, oldukça kapsamlı çalışma alanlarına sahiptir. Buna bağlı olarak, bu meslekte ilerleme niyetinde olan kişilerin mutlaka belirli eğitim aşamalarından geçmeleri gerekmektedir.

 

İş alanında gelişmek için Platform Akademi gibi önemli ve başarılı kurumlardan insan kaynakları eğitimi almak gerekmektedir. Belirli dönem aralıklarında devam eden insan kaynakları eğitimi kurslarına katılara MEB onaylı sertifika alabilirsiniz. Kurumda, performans yönetimi, iş hukuku ve iş kanunu düzenlemeleri, iş sözleşmeleri, haklı nedenle fesih ve işe iade davaları, personel özlük işleri, emeklilik işlemleri gibi dersler verilmektedir.

 

Kurumda, son derece seçkin eğitim kadrosu hizmet sunmaktadır. Kaliteli eğitimler, atölye çalışmaları esasına dayalı ve pratik iş yaşamının kazanılması amaçlanarak düzenlenmektedir. 

Suat TANSU
Personel Daire Başkanı
MNG AIRLINES

“ Havacılık sektörü ulusal ve uluslararası denetimlere tabi, sıkça değişen kanun, yönetmelik ve uygulamalar, personelinde güncel olmasını zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda Personelimizin yetkinliğini ve bilgilerini arttırmak amacıyla almış olduğumuz eğitimlerde Platform AKADEMİ’yi tercih ettik. Konusunda uzman eğitmenlerden aldığımız eğitimler, iç kontrol sistemimizi oluşturma konusunda bakış açımızı değiştirdi. “...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER