0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİMİ İSTANBUL

İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi üniversitelerin ilgili bölümlerince ya da alanlarınca verilen, temel olarak, idari hukuk, iktisadi bilimler ve mali hukuk gibi ana başlıklar altında sağlanan eğitimlerin tamamına denir. İstanbul İnsan kaynakları kursu ise özel sektörde yer alan firmaların, bireyin uzmanlık kazanabilmesi adına verdiği, sonunda bireyin, kurum ya da kuruluş çalışanlarının sertifika kazanarak uzmanlığını belgelediği eğitim programlarıdır.

 

Bu programların, eğitimlerin iyi değerlendirmeleri sonucunda insan kaynakları eğitimi verimliliği arttırılmış olunur. Bu sayede personel ihtiyacının karşılanmasına yönelik yapılan davranış ve eylemlerin, en kısa sürede amacına ulaşması sağlanır. Pozisyonların nitelikli personel ve idareciler ile dolması sonucunda ise kar hedefi olan kurum / kuruluşlar yani firmaların, mali ilerleyişindeki personel katkısının etkisi çoğaltılır.

 

Firmanın personel giderlerini düzenleyebilmesi adına kalifiye insan kaynakları uzmanı ya da personelinin yetiştirilmesi açısından verilen insan kaynakları eğitimlerinin, gelişen teknoloji ile birlikte online ortamlar olan web sitesi ya da sunucu sistemleri gibi sistemler üzerinden de verilmeye başlanması, sektördeki personel rekabetini arttırmıştır.

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER