0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİMİ NEDEN GEREKLİDİR?

İnsan kaynakları üzerine eğitim alan kişilerin kazanmak zorunda oldukları belli başlı kriterler bulunmaktadır. Bunlar bazı insanlarda kendiliğinden ortaya çıkar bazı insanlar ise bunun eğitimini alarak kazanırlar. Bazıları ise eğitim sayesinde bu kriterlerini geliştirerek daha iyi yapma yoluna giderler.

 

İnsana hizmeti esas alan insan kaynakları işinde çalışmak isteyenlerin mutlaka ama mutlaka ilk öncelik olarak insanlarla iletişimlerinin iyi olması kriteri aranır. Daha sonra ise kendine çeki düzen vermesi ve şık giyinmesi gerekir. Kendine saygılı olan ve görünüşüne özen gösteren bir insan diğer insanlara da aynı özeni gösterir ve onlarla ilişkileri o derece pozitif olur. İnsanın çalıştığı ve insanın yaşadığı her yerde bir insan kaynakları uzmanının olması gerekmektedir. Bunlar gerektiğinde müşteriler ile ilgilenirler, gerektiğinde işcilerle patron adına görüşebilrler ve işci alımı yada çıkarımı yapabilirler.

 

Bu yüzden insan kaynakları eğitimi alan kişiler çok rahat iş bulabilmektedirler. Platform Akademi İnsan Kaynakları Eğitimi için Eğitim Takvimimizi inceleyebilirsiniz.

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER