0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİMİ NEDEN GEREKLİDİR?

İnsan kaynakları üzerine eğitim alan kişilerin kazanmak zorunda oldukları belli başlı kriterler bulunmaktadır. Bunlar bazı insanlarda kendiliğinden ortaya çıkar bazı insanlar ise bunun eğitimini alarak kazanırlar. Bazıları ise eğitim sayesinde bu kriterlerini geliştirerek daha iyi yapma yoluna giderler.

 

İnsana hizmeti esas alan insan kaynakları işinde çalışmak isteyenlerin mutlaka ama mutlaka ilk öncelik olarak insanlarla iletişimlerinin iyi olması kriteri aranır. Daha sonra ise kendine çeki düzen vermesi ve şık giyinmesi gerekir. Kendine saygılı olan ve görünüşüne özen gösteren bir insan diğer insanlara da aynı özeni gösterir ve onlarla ilişkileri o derece pozitif olur. İnsanın çalıştığı ve insanın yaşadığı her yerde bir insan kaynakları uzmanının olması gerekmektedir. Bunlar gerektiğinde müşteriler ile ilgilenirler, gerektiğinde işcilerle patron adına görüşebilrler ve işci alımı yada çıkarımı yapabilirler.

 

Bu yüzden insan kaynakları eğitimi alan kişiler çok rahat iş bulabilmektedirler. Platform Akademi İnsan Kaynakları Eğitimi için Eğitim Takvimimizi inceleyebilirsiniz.

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER