0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİMİ VE SERTİFİKA PROGRAMLARI

Gelişen teknoloji ve sanayi imkanlarıyla birlikte, büyük ve kapsamlı firmaların sayısı da bir hayli artmıştır. Gerek yurt dışı kaynaklı önemli holdinglerin ülkemizde şube açması, gerekse, kendi şirketlerimizin kapsamlarının genişlemesi farklı iş olanaklarının gelişmesini sağlamıştır. İnsan kaynakları uzmanlığı da bunlardan biridir.

İnsan kaynakları, genel anlamda, firmaların sıkça yaşadıkları personel ihtiyacını karşılamak ve doğru işe doğru personel alımını sağlamak üzere yaratılan bir meslektir. Oldukça kapsamlı olan bu iş alanı, birçok özel eğitimin alınmasını gerektirmektedir. Bu alanda kariyer yapmak isteyenler, Platform Akademi gibi önemli eğitim kurumlarından yardım alabilir.

Platform Akademi, kurulduğu 2006 yılından bu yana insan kaynakları eğitimi konusunda hizmet sunmaktadır. Bu alanda kendinizi geliştirmeniz için en yerinde tercih bu kaliteli kurumu tercih etmek olacaktır. 

Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER