0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİMİ VE SERTİFİKA PROGRAMLARI

Gelişen teknoloji ve sanayi imkanlarıyla birlikte, büyük ve kapsamlı firmaların sayısı da bir hayli artmıştır. Gerek yurt dışı kaynaklı önemli holdinglerin ülkemizde şube açması, gerekse, kendi şirketlerimizin kapsamlarının genişlemesi farklı iş olanaklarının gelişmesini sağlamıştır. İnsan kaynakları uzmanlığı da bunlardan biridir.

İnsan kaynakları, genel anlamda, firmaların sıkça yaşadıkları personel ihtiyacını karşılamak ve doğru işe doğru personel alımını sağlamak üzere yaratılan bir meslektir. Oldukça kapsamlı olan bu iş alanı, birçok özel eğitimin alınmasını gerektirmektedir. Bu alanda kariyer yapmak isteyenler, Platform Akademi gibi önemli eğitim kurumlarından yardım alabilir.

Platform Akademi, kurulduğu 2006 yılından bu yana insan kaynakları eğitimi konusunda hizmet sunmaktadır. Bu alanda kendinizi geliştirmeniz için en yerinde tercih bu kaliteli kurumu tercih etmek olacaktır. 

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER