0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

İNSAN KAYNAKLARI KURSU

İnsan kaynakları özel bir işletmenin veya kurumun bünyesinde yer alan ihtiyaç duyulan insan gücünü sağlamayı veya çalışanların işveren ile ilişkilerini düzenlemeyi görev edinmiş bölümün adıdır. İnsan kaynakları, işveren kurumun ihtiyaç duyduğu niteliklere sahip insanlara ulaşarak oluşan boş pozisyonlar için değerlendirme yapar ve işe yerleştirmelerde bulunur. Şirketlerin hedeflerinde başarıya koşmalarındaki en önemli etkenlerden biri de nitelikli insan kaynağıdır. Nitelikli insan kaynağını kuruma kazandırma görevi de insan kaynakları departmanının görevidir. Dolayısıyla başarıda bir payda İnsan Kaynakları Departmanındır.

 

İnsan kaynakları kursu temel çalışma prensiplerini ve iş bilgilerini öğretmek amacıyla her yıl birçok insana farklı bir iş alanı sunmaktadır. Kurs sonrası alınan belgeyle şirketlerin veya kurumların insan kaynakları bölümün de istihdam sağlanabilir. İnsan kaynakları eğitimi görevlerini layıkıyla yerine getirecek çağdaş uygulamalar hakkında bilgi sahibi olan insan gücünü yetiştirmeyi hedef edinmiştir. Bu kurslardan MEB Sertifikalı İnsan Kaynakları Kursları devlet tarafından tescilli olmaları bakımından diğerlerinden bir adım öne çıkmaktadır.

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER