0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

İNSAN KAYNAKLARI NEDİR

Ticari işletmelerin hedeflerine ulaşmalarında , yeterli  sermaye, doğru yatırım ve düzgün organizasyonun yanı sıra nitelikli insan kaynağı da büyük önem teşkil etmektedir. Organizasyon yapılarını  iyi kurgulamış şirketler personel ihtiyaçlarını İnsan kaynakları departmanları aracılığı ile sağlarlar. Türkiye de önceleri personel departmanı olarak adlandırılan bu birimler 90’lı yıllardan sonra İnsan kaynakları olarak yapılanmış olup, günümüzde modern ve üst düzey  yapılara ulaşmıştır.

 

İnsan kaynakları birimi alt yapılanmada Bordrolama ve ücretlendirme, Eğitim, Seçme ve yerleştirme bölümlerini içerir. İnsan kaynaklarında iyi bir kariyer yapabilmek için bu konuda iyi eğitim alınması kaçınılmazdır. Yüksek kalitede  İnsan kaynakları eğitimi teorinin yanı sıra pratik hayattan uygulamalarıda içermelidir.

 

Platform Akademi olarak insan kaynakları eğitimlerinde oldukca kaliteli eğitimlere imza atmıştır. İK Eğitimi alanında verdiğimiz eğitim başlıklarını gelin birlikte inceleyelim.

Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER