0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIK EĞİTİMİ

egitimekayitolUzmanlık kavramı, herhangi bir konuda derinlemesine bilgi sahibi olmak olarak açıklanırken uzmanlık eğitimi, sertifika sahibi eğitmenler tarafından, belirlenmiş olan konu ya da konuları hedef kitlenize aktarma olarak açıklanabilir. İnsan kaynakları uzmanlık eğitimi, insan kaynakları alanda tam donanımlı bireyler yetiştirmek amacıyla verilir. Verilen eğitimin kalitesi kurumdan kurum değişmekle birlikte eğitim bitiminde başarılı olanlara sertifika verilmesi zorunludur.

İnsan kaynakları eğitimi sertifikası veren kurumların belirliözellikleri bünyelerinde taşıma zorunlulukları bulunmaktadır. Bu eğitimi veren kuruluşların ücret talepleri ise 100TL den başlayıp çok geniş bir yelpazede karşımıza çıkmaktadır. Ücretler verilen eğitimin kalitesinde ne kadar belirleyici bir rol olmasa da düşük maliyetli kurslardaki eğitimin kalitesi de tartışılır bir hal almaktadır.

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER