0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIK EĞİTİMİ

egitimekayitolUzmanlık kavramı, herhangi bir konuda derinlemesine bilgi sahibi olmak olarak açıklanırken uzmanlık eğitimi, sertifika sahibi eğitmenler tarafından, belirlenmiş olan konu ya da konuları hedef kitlenize aktarma olarak açıklanabilir. İnsan kaynakları uzmanlık eğitimi, insan kaynakları alanda tam donanımlı bireyler yetiştirmek amacıyla verilir. Verilen eğitimin kalitesi kurumdan kurum değişmekle birlikte eğitim bitiminde başarılı olanlara sertifika verilmesi zorunludur.

İnsan kaynakları eğitimi sertifikası veren kurumların belirliözellikleri bünyelerinde taşıma zorunlulukları bulunmaktadır. Bu eğitimi veren kuruluşların ücret talepleri ise 100TL den başlayıp çok geniş bir yelpazede karşımıza çıkmaktadır. Ücretler verilen eğitimin kalitesinde ne kadar belirleyici bir rol olmasa da düşük maliyetli kurslardaki eğitimin kalitesi de tartışılır bir hal almaktadır.

Suat TANSU
Personel Daire Başkanı
MNG AIRLINES

“ Havacılık sektörü ulusal ve uluslararası denetimlere tabi, sıkça değişen kanun, yönetmelik ve uygulamalar, personelinde güncel olmasını zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda Personelimizin yetkinliğini ve bilgilerini arttırmak amacıyla almış olduğumuz eğitimlerde Platform AKADEMİ’yi tercih ettik. Konusunda uzman eğitmenlerden aldığımız eğitimler, iç kontrol sistemimizi oluşturma konusunda bakış açımızı değiştirdi. “...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER