0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIK EĞİTİMİ

egitimekayitolUzmanlık kavramı, herhangi bir konuda derinlemesine bilgi sahibi olmak olarak açıklanırken uzmanlık eğitimi, sertifika sahibi eğitmenler tarafından, belirlenmiş olan konu ya da konuları hedef kitlenize aktarma olarak açıklanabilir. İnsan kaynakları uzmanlık eğitimi, insan kaynakları alanda tam donanımlı bireyler yetiştirmek amacıyla verilir. Verilen eğitimin kalitesi kurumdan kurum değişmekle birlikte eğitim bitiminde başarılı olanlara sertifika verilmesi zorunludur.

İnsan kaynakları eğitimi sertifikası veren kurumların belirliözellikleri bünyelerinde taşıma zorunlulukları bulunmaktadır. Bu eğitimi veren kuruluşların ücret talepleri ise 100TL den başlayıp çok geniş bir yelpazede karşımıza çıkmaktadır. Ücretler verilen eğitimin kalitesinde ne kadar belirleyici bir rol olmasa da düşük maliyetli kurslardaki eğitimin kalitesi de tartışılır bir hal almaktadır.

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER