0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

İŞ HUKUKU EĞİTİMİ

Şirketler bünyesinde çalışan insanların insan kaynaklı ve personelleri ile ilgili olan tüm işlerin yaşadığı bir takı sorunları ortadan kaldıracak olan iş hukuku eğitimi sonrasında yaşanmaması hedeflenmektedir. Bu yüzden mali müşavir olan, personel müdürleri ve konuya ilgisi olan herkes rahatlıkla eğitime katılabilir.

İş hukuku eğitimi sonrasında sınav olmakta ve en önemlisi MEB onaylı şekilde sertifikalar verilmektedir. Bu sertifikalar ile hedeflediğiniz iş hayatına dilediğiniz gibi atılabilirsiniz. Buradaki hedef işverenler ve çalışan kişilerin karşılıklı bilgilenmesidir.

İş hukuku eğitimi sırasında iş güvencesi, ücret kesme, geçici olan iş ilişkisi, kısa zamanlı iş sözleşmelerine kadar birçok eğitim verilmektedir. Özelliklede iş sözleşmesine önem verilen eğitim dikkatli şekilde dinlenmelidir.

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER