0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

İŞ HUKUKU EĞİTİMİ

Şirketler bünyesinde çalışan insanların insan kaynaklı ve personelleri ile ilgili olan tüm işlerin yaşadığı bir takı sorunları ortadan kaldıracak olan iş hukuku eğitimi sonrasında yaşanmaması hedeflenmektedir. Bu yüzden mali müşavir olan, personel müdürleri ve konuya ilgisi olan herkes rahatlıkla eğitime katılabilir.

İş hukuku eğitimi sonrasında sınav olmakta ve en önemlisi MEB onaylı şekilde sertifikalar verilmektedir. Bu sertifikalar ile hedeflediğiniz iş hayatına dilediğiniz gibi atılabilirsiniz. Buradaki hedef işverenler ve çalışan kişilerin karşılıklı bilgilenmesidir.

İş hukuku eğitimi sırasında iş güvencesi, ücret kesme, geçici olan iş ilişkisi, kısa zamanlı iş sözleşmelerine kadar birçok eğitim verilmektedir. Özelliklede iş sözleşmesine önem verilen eğitim dikkatli şekilde dinlenmelidir.

Suat TANSU
Personel Daire Başkanı
MNG AIRLINES

“ Havacılık sektörü ulusal ve uluslararası denetimlere tabi, sıkça değişen kanun, yönetmelik ve uygulamalar, personelinde güncel olmasını zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda Personelimizin yetkinliğini ve bilgilerini arttırmak amacıyla almış olduğumuz eğitimlerde Platform AKADEMİ’yi tercih ettik. Konusunda uzman eğitmenlerden aldığımız eğitimler, iç kontrol sistemimizi oluşturma konusunda bakış açımızı değiştirdi. “...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER