0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

İŞ HUKUKU EĞİTİMİ

Şirketler bünyesinde çalışan insanların insan kaynaklı ve personelleri ile ilgili olan tüm işlerin yaşadığı bir takı sorunları ortadan kaldıracak olan iş hukuku eğitimi sonrasında yaşanmaması hedeflenmektedir. Bu yüzden mali müşavir olan, personel müdürleri ve konuya ilgisi olan herkes rahatlıkla eğitime katılabilir.

İş hukuku eğitimi sonrasında sınav olmakta ve en önemlisi MEB onaylı şekilde sertifikalar verilmektedir. Bu sertifikalar ile hedeflediğiniz iş hayatına dilediğiniz gibi atılabilirsiniz. Buradaki hedef işverenler ve çalışan kişilerin karşılıklı bilgilenmesidir.

İş hukuku eğitimi sırasında iş güvencesi, ücret kesme, geçici olan iş ilişkisi, kısa zamanlı iş sözleşmelerine kadar birçok eğitim verilmektedir. Özelliklede iş sözleşmesine önem verilen eğitim dikkatli şekilde dinlenmelidir.

Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER