0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ ARTIK ÜCRETSİZ VE ÇOK YAKININIZDA

Günümüzde işverenler sertifikalı adaylara büyük önem vermektedir. Çalıştıracağı bölümde işinde uzmanlaşmış elemanların olması onlar için büyük fayda sağlayacaktır. Bütün gelişim seminerlerinin oldukça pahalı olduğu zamanlardan birindeyiz ve bu yüzden birçok insan bu belgeleri almakta güçlük çekmektedir.

 

Bütün bunlara karşılık Kişisel Gelişim Eğitimleri ücretsiz olarak bazı yerlerde mevcuttur ve derslerde uzaktan eğitim olarak gerçekleştirilmektedir. Eğitim sonunda test şeklinde bir sınava tabi tutulmaktasınız ve bu testi kazandığınız durumda sertifikanız için bir numara gönderilir ve siz o numara sayesinde sertifikanızı görüntüleyebilirsiniz. Fakat siz elinizde bulunsun isterseniz belli bir ücret karşılığında getirtebilirsiniz. Ancak bu duruma hiç gerek olmadan eğitiminizi de sertifikanızı da ücretsiz alabilirsiniz.

 

O durum sadece isteyenler için sunulmuş bir fırsattır. Sonuç olarak uzaktan eğitim olarak kişisel gelişiminizi ücretsiz bir şekilde birçok konu seçeneği ile geliştirebilir CV’nizi güçlendirebilir rakiplerinizin yanında bir adım daha önde olabilirsiniz. Bu eğitimler için tek ihtiyacınız olan bilgisayar, tablet vs. içerisinde bulunan internettir. Ancak en kaliteli eğitim şekli birebir yüzyüze alınan eğitimlerdir. www.platformakademi.com internet sitesi üzerinden alacağınız eğiticinin eğitimi, finans uzmanlığı eğitimi, insan kaynakları eğitimi gibi kurumsal eğitimler ile alanınızda daha da uzman olabilir, eğitim sonunda sertifika alabilirsiniz.

Suat TANSU
Personel Daire Başkanı
MNG AIRLINES

“ Havacılık sektörü ulusal ve uluslararası denetimlere tabi, sıkça değişen kanun, yönetmelik ve uygulamalar, personelinde güncel olmasını zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda Personelimizin yetkinliğini ve bilgilerini arttırmak amacıyla almış olduğumuz eğitimlerde Platform AKADEMİ’yi tercih ettik. Konusunda uzman eğitmenlerden aldığımız eğitimler, iç kontrol sistemimizi oluşturma konusunda bakış açımızı değiştirdi. “...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER