0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ İLE EK GELİR İMKANI

Gelişen toplum bilincinin yanı sıra kendi yapmış olduğunuz işlerde bir adım ilerde olmak adına kişilerin eğitim seviyelerini yükseltmeleri, yaptığı işle beraber ikinci bir işi yapma olanağını sağlayan eğitimler, insanları yapmış oldukları işte başarılı hale getirip kariyer basamaklarını tırmanmasını kolaylaştırmaktadır.

 

Sizin karar verme sürecinizle başlayacak olan Kişisel Gelişim Eğitimleri sizin kariyer basamaklarınızda hızla tırmanmanızı sağlayacaktır. Kişisel gelişim eğitimini alacak olan kişi için her sektöre hitap eden bir gelişim programı mevcut. Bu eğitimlerden birkaçı şöyle sıralanabilir dış ticaret eğitimleri, uluslararası finans eğitimleri, satış eğitimleri, insan kaynakları eğitimi gibi. Hangi sektörde çalışıyorsanız o konuda odaklı akademik personellerden eğitim alabilirsiniz. Bu eğitimler sadece çalıştığınız sektöre yönelik değil farklı sektörler bazında hazırlanır ve gönüllü tüm kişilere fırsat eşitliği ile verilmektedir. Kendi sektörünüzün dışında bir eğitim alarak farklı ayrıcalıklara sahip olur ve İş Ek Gelir İmkanı elde etmiş olursunuz. Böylelikle sadece kariyerinizle sınırlı kalmadan maddi açıdan da yüksek gelirli bir konuma gelme şansını elde etmiş olursunuz.

 

Diğer taraftan kişisel eğitimler dışında büyük firmalar çalıştırdıkları personelleri kurumsal eğitim alan personellerden seçmektedir. Hatta bazı firmalar daha da hassasiyet göstererek finans, insan kaynakları, dış ticaret ve diğer birimleri için finans uzmanlık eğitimi, yönetici asistanlığı eğitimi gibi uzmanlık eğitimleri alan personelleri seçmektedir. Tüm bunlar iyi bir uzman olabilmek için eğitimin önemini ifade etmektedir. Uzmanlık eğitimleri için Platform Akademi her zaman yanınızda olacaktır. Bir adım olma dileğiyle.

Suat TANSU
Personel Daire Başkanı
MNG AIRLINES

“ Havacılık sektörü ulusal ve uluslararası denetimlere tabi, sıkça değişen kanun, yönetmelik ve uygulamalar, personelinde güncel olmasını zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda Personelimizin yetkinliğini ve bilgilerini arttırmak amacıyla almış olduğumuz eğitimlerde Platform AKADEMİ’yi tercih ettik. Konusunda uzman eğitmenlerden aldığımız eğitimler, iç kontrol sistemimizi oluşturma konusunda bakış açımızı değiştirdi. “...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER