0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

KURUM İÇİ EĞİTİMLER

Teknolojinin günden güne gelişmesi ve profesyonel olarak çalışma yapan şirketlerin en büyük yatırımları kurum içi eğitimlerdir. Personele yapılan yatırım her zaman olumlu yönde dönüş sağlayarak, en verimli geri dönüşümü şirketler bu yatırım yolu ile kazanmaktadırlar. Dünya üzerinde kullanımı en çok yapılan dil İngilizce mesleki gelişim açısından ve kişinin kendisini geliştirmesi açısından önemli etkenler arasında yer almaktadır.

Kurum içi eğitimlerde öncelikle dünya üzerinde yapılan çalışmalar ve buna nasıl ayak uydurulacağı, ne gibi çalışmalar ve eğitimler ile daha başarılı olunacağı konusunda gerekli bilgilerde aktarılmaktadır. AB ile yapılan görüşmeler ve kurumsal alanda rekabet içerisinde olan şirketlerin en önemli artılarından biride gerekli iletişim kurabilme ve bu konuda başarı sağlayabilmektedir. İngilizce bu konuda yine önemini göstererek ortak bir dil olmasından dolayı şirketler açısından ve personelin en iyi iletişimi kurabilmesi açısından önemini göstermektedir. Kurum içi eğitimlerde sadece İngilizce önemi yer almamaktadır. Kurumun amaç ve hedefler doğrultusunda verimin üst düzeyde sağlanabilmesi amaçlı gerekli eğitimlerde verilmektedir. Kurumsal eğitimlerde, personellerin eksiklikleri ve eğitim seviyeleri de göz önüne alınarak gerekli eğitim çalışmalarının bu yönlü yapılması da sağlanmaktadır.

Kurum içi eğitimler, firma tarafından ya da bu konuda uzman kişiler ile görüşülerek de desteği alınabilmektedir. Alınan eğitimler ile kurum çalışma yaptığı alanda personelleri ile daha başarılı ve doğru çalışma metotları ile almış olduğu eğitimin faydalarını da görecektir.

PLATFORM AKADEMİ EĞİTİM TAKVİMİNİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER