0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

Kurumsal Eğitim Veren Firmaların Özellikleri

Şirketler için Kurumsal Eğitim oldukça önemlidir. Şirketlerin başarıya ulaşmasında, bu başarıyı sürdürmesinde ve devamlılığı sağlamasında tecrübeli bir kadro önemlidir. Günümüzde orta ve büyük ölçekli firmaların yapıları incelendiğinde her zaman alanlarında uzman, eğitimli personeller ön plandadır ve bu firmalar için eğitim sürekli olarak ilk plandadır.

 

Güngeçtikçe artan rekabet ortamı, başarıya ulaşabilmek için insana yatırım yapılmasını da tetiklemektedir. Bu bağlamda, Eğitim Firmalarının iyi seçilmesi de önemli rol almaktadır. Kurumsal şirket eğitimlerinin uzman kişiler tarafından alınması, firma başarısını da bu yönde etkileyecektir. Peki eğitimler hangileridir, kısaca değinmek gerekirse İnsan kaynakları eğitimi, Dış ticaret eğitimi, Finans eğitimi, Eğitmen eğitimi, Satış ve pazarlama eğitimleri gibi adlandırabiliriz. 

 

Eğitim Firmaları olarak bir çok firma bulunsa da hangi firmanın en iyi eğitimi verdiği, başarının ne derece olacağı gibi bir çok etkiyi de meydana getirmektedir. Bu açıdan Platform Akademi olarak Kosgeb destekli vermiş olduğumuz kurumsal eğitimler ile, Kurumsal eğitim veren firmalar gibi aramalarda Platform Akademi olarak ön plana çıkmaktayız. 

 

Kurulduğu günden bu yana sektörlerinde önde gelen büyük firmalarda aktif olarak çalışan 5.000’den fazla Uzmanlık Programı mezunu veren Platform Akademi olarak kurumsal eğitim verdiğimiz kurumlar arasında; Akbank, HSBC, Shell, Tofaş, Acıbadem Hastaneleri, Garanti Bankası, Türk Hava Yolları, Türk Telekom, TTNET,  İstanbul Ticaret Üniversitesi, Aselsan, Total gibi önde gelen finans kuruluşları, yabancı ortaklı şirketler, yabancı konsolosluklar ve üniversiteler bulunmaktadır.

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER