0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

Kurumsal Eğitim Veren Firmaların Özellikleri

Şirketler için Kurumsal Eğitim oldukça önemlidir. Şirketlerin başarıya ulaşmasında, bu başarıyı sürdürmesinde ve devamlılığı sağlamasında tecrübeli bir kadro önemlidir. Günümüzde orta ve büyük ölçekli firmaların yapıları incelendiğinde her zaman alanlarında uzman, eğitimli personeller ön plandadır ve bu firmalar için eğitim sürekli olarak ilk plandadır.

 

Güngeçtikçe artan rekabet ortamı, başarıya ulaşabilmek için insana yatırım yapılmasını da tetiklemektedir. Bu bağlamda, Eğitim Firmalarının iyi seçilmesi de önemli rol almaktadır. Kurumsal şirket eğitimlerinin uzman kişiler tarafından alınması, firma başarısını da bu yönde etkileyecektir. Peki eğitimler hangileridir, kısaca değinmek gerekirse İnsan kaynakları eğitimi, Dış ticaret eğitimi, Finans eğitimi, Eğitmen eğitimi, Satış ve pazarlama eğitimleri gibi adlandırabiliriz. 

 

Eğitim Firmaları olarak bir çok firma bulunsa da hangi firmanın en iyi eğitimi verdiği, başarının ne derece olacağı gibi bir çok etkiyi de meydana getirmektedir. Bu açıdan Platform Akademi olarak Kosgeb destekli vermiş olduğumuz kurumsal eğitimler ile, Kurumsal eğitim veren firmalar gibi aramalarda Platform Akademi olarak ön plana çıkmaktayız. 

 

Kurulduğu günden bu yana sektörlerinde önde gelen büyük firmalarda aktif olarak çalışan 5.000’den fazla Uzmanlık Programı mezunu veren Platform Akademi olarak kurumsal eğitim verdiğimiz kurumlar arasında; Akbank, HSBC, Shell, Tofaş, Acıbadem Hastaneleri, Garanti Bankası, Türk Hava Yolları, Türk Telekom, TTNET,  İstanbul Ticaret Üniversitesi, Aselsan, Total gibi önde gelen finans kuruluşları, yabancı ortaklı şirketler, yabancı konsolosluklar ve üniversiteler bulunmaktadır.

Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER