0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

Kurumsal Eğitimlerde Platform Akademi ile Daima Öndesiniz

Kurumsal eğitimler çağımızın en önemli rekabet araçları arasında ki yerini almış durumda. Satıştan pazarlamaya; muhasebeden finansa birçok konuda en yüksek verimi alabilmek ve sektör ortaklarınıza fark atabilmek Platform Akademi A.Ş ile artık mümkün.

 

Kurumunuzun atardamarı olan çalışanlarınıza en profesyonel, en kaliteli eğitimi, Türkiye’nin en iyi eğitmenleri aracılığı ile verebilirsiniz. Platform Akademi A.Ş sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda düzenlediği birbirinden farklı eğitimler ile sizi bir adım öne taşımaya devam ediyor. Sizde kurumunuzun bir zirvede kalması için çalışanlarınıza ihtiyaçları olan eğitimi Platform Akademi A.Ş ile sağlayabilirsiniz. Platform Akademi AŞ’nin uzman eğiticilerinin hazırladığı bu eğitimler ile gücünüze güç katabilirsiniz, daima önde olmanın ayrıcalığını her daim hissedebilirsiniz.

 

Alanında uzman eğitmen kadrosu ve güçlü referansları ile kalitesini ispat etmiş olan kurumumuz 2006 yılından günümüze, Vakıfbank, MNG, Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Aydın Örme gibi bir çok büyük firma şirket içi eğitimlerde Platform akademiyi tercih etmiştir. Kurumsal eğitimler olarak insan kaynakları eğitimi, dış ticaret eğitimi, finans eğitimi, eğiticinin eğitimi gibi bir çok eğitim vermekteyiz. Sizde firmanız için en kaliteli eğitimi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlere hizmet vermek için sabırsızlıkla beklemektedir.

Suat TANSU
Personel Daire Başkanı
MNG AIRLINES

“ Havacılık sektörü ulusal ve uluslararası denetimlere tabi, sıkça değişen kanun, yönetmelik ve uygulamalar, personelinde güncel olmasını zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda Personelimizin yetkinliğini ve bilgilerini arttırmak amacıyla almış olduğumuz eğitimlerde Platform AKADEMİ’yi tercih ettik. Konusunda uzman eğitmenlerden aldığımız eğitimler, iç kontrol sistemimizi oluşturma konusunda bakış açımızı değiştirdi. “...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER