0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

KURUMSAL EĞİTİMLER NEDEN ÖNEMLİDİR?

Bir kurumun başarılı olabilmesi için mutlaka çalışanlarının bilgili ve kültürlü olması gerekmektedir. Örnek vermek gerekirse eğer bir fabrikanız varsa oradaki makinelere istediğiniz kadar yatırım yapın, istediğiniz kadar son teknoloji getirin fakat onu kullanabilecek nitelikli çalışanlarınız yoksa o fabrikadan kar elde edemezsiniz. Fakat bilinçli, tecrübeli ve nitelikli elemanlarınız olursa o fabrikada sıradan makinelerle bile çok fazla kar elde edebilirsiniz. İşte günümüzde farkına varılan en önemli şey insan eğitimidir.

 

Şirketler başarılı olabilmek için artık başka şeyleri değil insana yatırım yapmanın gerekliliğini anlamışlardır ve kurumsal eğitim veren firmalar ile daha fazla çalışır duruma geçmişlerdir. Bu sayede elemanlarına daha sistematik ve kaliteli iş yapmayı öğretebilmektedirler. İş yerinde çalışanlar ne kadar iyi bir kurumsal eğitim almışlarsa o iş yerinde o kadar olumlu ve pozitif bir çalışma ortamı gerçekleşebilir ve bu sayede şirketler çok kısa bir sürede çok fazla verim sağlayabilirler.

Suat TANSU
Personel Daire Başkanı
MNG AIRLINES

“ Havacılık sektörü ulusal ve uluslararası denetimlere tabi, sıkça değişen kanun, yönetmelik ve uygulamalar, personelinde güncel olmasını zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda Personelimizin yetkinliğini ve bilgilerini arttırmak amacıyla almış olduğumuz eğitimlerde Platform AKADEMİ’yi tercih ettik. Konusunda uzman eğitmenlerden aldığımız eğitimler, iç kontrol sistemimizi oluşturma konusunda bakış açımızı değiştirdi. “...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER