0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

KURUMSAL EĞİTİMLER SİZE NE KAZANDIRIR?

Ekonomini vazgeçilmez unsuru reel sektördür. Reel sektörü de firmalar oluşturmaktadır. Firmalar kendi sektörlerinde inanılmaz bir rekabetin içerisindedirler. Bu firmalar çoğu zaman aynı ürünü ya da hizmeti, benzer fiyatlarda benzer fiziksel ortamlarda tüketicilere sunmaktadırlar. Peki birbirlerinden fark nasıl ortaya çıkar? Tüketici neden o firmayı tercih etsin? İşte bu noktada hizmet ortaya çıkmaktadır.

 

En iyi, en güçlü, en doğru hizmeti veren satışı gerçekleştirir. İyi hizmet için nitelikli, donanımlı personel önemlidir. Bu noktada eğitim ön plana çıkmaktadır. Kurumsal olarak çalışanlarına doğru analiz edilen, ihtiyaca uygun eğitimleri sağlayan firmalar diğerlerinden bir adım öne çıkmaktadırlar. Ülkemizde özellikle de büyük şehirlerde kurumsal eğitim veren birçok kurs ve firma bulunmaktadır. Firmalar  hedeflerine ulaşma yolunda bunlardan biri ile iletişim kurarak kurumsal eğitim alırlar. Bu eğitimler firmalara ne kazandırır? Eğer firmaların düzgün bir kariyer planlaması varsa ve çalışanlarının hedeflerine ulaştırma isteği de varsa kariyer eğitim kurumları taleplere uygun eğitimler vererek çalışanların kariyerinin en üst noktalara kısa bir sürede ulaşmalarını bu sayede kurumun amaçlarını nitelikli personellerle yakalayabilmelerini sağlayabilirler.

 

Kurumsal eğitimler arasında kişisel gelişim eğitimleri olarak adlandırdığımız, ekip olarak birlikte çalışabilmeyi ve ekibe liderlik yapabilmeyi öğretebilen eğitim dersleri, zamanı etkin kullanabilme dersleri, etkileme ve ikna edebilme dersleri, starteji geliştirebilme ve mantıklı hareket edebilme dersleri, müzakere etme ve liderlik yapabilme dersleri yer almaktadır.

PLATFORM AKADEMİ KURUMSAL EĞİTİM TAKVİMİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER