0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

Online Dış Ticaret Eğitimi

Online dış ticaret eğitimi, dış ticarette iş imkanlarının ve para kazanmanın yollarının sunulduğu, bireylerin ya da kurumların faydalanabileceği dış ticaret eğitimi uygulamalarının, internet üzerinden çevrimiçi olarak sunulması ile erişilebilir hale getirilmesidir.


Online dış ticaret eğitimi, dış ticaret kursu niteliği taşıyabilir. Sadece alım satım işlemleri olarak bilinen dış ticaret içerisinde hiçbir risk taşımayan para kazanma yöntemleri genel itibarı ile en çok rağbet edilen eğitimleri oluşturur.  Mal ithalatı, ihracatı ve üretimi yapan uluslarda iş imkanlarından tutun da, ticari kavramların öğrenilmesi, risk değerlendirmeleri ve müşteri bulma teknikleri gibi konuları içerisinde barındıran online dış ticaret eğitimi kavramı, Platform Akademi gibi kurumlar ile uzmanlık derecesine çıkarılabilir.


Online dış ticaret eğitimi genellikle bir web sistemi ya da ağ üzerinden kullanıcıya özel şifre ve kullanıcı adının kullanılarak giriş yapılabildiği sistemler ile verilmektedir. Bu sayede eğitime katılımın sınırlı olması ya da eğitimin sadece eğitimi alan kişiye gösterilmesi gibi şartlar da sağlanmış olunur. 

 

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER