0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

PAZARLAMA SATIŞ UZMANLIK EĞİTİMİ

egitimekayitolPazarlama ve satış, her alanda ön plana çıktığı için gerekli tekniklerin eğitimi verilmesi gerekmektedir. Pazarlama ve Satış eğitimi, çeşitli konular altında gerçekleştiği için sizinde öğrenmenizi kolaylaştırmaktadır. Bu eğitim süreci, teknikleri öğrenmek için zaman isteyebilir. Ancak eğitim süreci sonunda tüm teknikleri öğrendiğinizde gözle görülebilir bir fark olduğunu anlayacaksınız. Genel anlamda konuşacak olursa, dünya üzerinde ticaret yapan pazarlamacılar ve satış elemanları bu tekniklerden yararlanmaktadır. Size sunacağımız teknikler ve eğitimlerini almak istedikleriniz;

  • Öncelikle kendinizi motive etmeniz gerekmektedir. Ticarette sizin her istediğiniz olmayabilir. Bu yüzden iş hayatınızda kendinizi motive etmelisiniz. Eğer zorluk çekiyorsanız, motive üzerine birçok alanda eğitim bulunmaktadır. Çeşitli aktivitelerle birlikte gelişiminiz hızlanacaktır.
  • Müşterinizin istediklerini önceden düşünebilme, pazarlama ve satışta size çok yarayacaktır. Eğer bu konu üzerine fazla giderseniz, satış konusunda gayet üstünlük sağlamanız mümkündür. Müşterilerin düşünceleri, istedikleri ürünler sizde bulunuyorsa kesinlikle anlaşma sağlamalısınız.
  • Müşterilerinizin daha önceki ticaret hayatınızı öğrenmeniz, satış veya pazarlama sırasında size birçok avantaj kazandıracaktır. Yaşadıkları sorunlar, hoşlandıkları karşılama gibi küçük ayrıntılar, pazarlama satış teknikleri eğitimi arasında bulunmaktadır. Bu yüzden dikkatli olmanız, daha iyi olacaktır.
  • Her zaman müşterilerinize karşı pozitif olmanız, yapılan ticaret sırasında ileriye dönük olarak size avantaj sağlayacaktır. Pozitif yönünüzü sürdürerek, düzeyli bir şekilde ticaretlerinizde sergileyebilirsiniz.

Birkaç teknik ile pazarlama ve satış üzerine yapacağınız ticaretler gelişebilir, hatta ilerleyerek kazancınızı arttırabilir. Bunlara yönelik olarak eğitim almak istiyorsanız, her alanda bulunan eğitim bölümlerinden yararlanabilirsiniz.

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER