0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

PAZARLAMA SATIŞ UZMANLIK EĞİTİMİ

egitimekayitolPazarlama ve satış, her alanda ön plana çıktığı için gerekli tekniklerin eğitimi verilmesi gerekmektedir. Pazarlama ve Satış eğitimi, çeşitli konular altında gerçekleştiği için sizinde öğrenmenizi kolaylaştırmaktadır. Bu eğitim süreci, teknikleri öğrenmek için zaman isteyebilir. Ancak eğitim süreci sonunda tüm teknikleri öğrendiğinizde gözle görülebilir bir fark olduğunu anlayacaksınız. Genel anlamda konuşacak olursa, dünya üzerinde ticaret yapan pazarlamacılar ve satış elemanları bu tekniklerden yararlanmaktadır. Size sunacağımız teknikler ve eğitimlerini almak istedikleriniz;

  • Öncelikle kendinizi motive etmeniz gerekmektedir. Ticarette sizin her istediğiniz olmayabilir. Bu yüzden iş hayatınızda kendinizi motive etmelisiniz. Eğer zorluk çekiyorsanız, motive üzerine birçok alanda eğitim bulunmaktadır. Çeşitli aktivitelerle birlikte gelişiminiz hızlanacaktır.
  • Müşterinizin istediklerini önceden düşünebilme, pazarlama ve satışta size çok yarayacaktır. Eğer bu konu üzerine fazla giderseniz, satış konusunda gayet üstünlük sağlamanız mümkündür. Müşterilerin düşünceleri, istedikleri ürünler sizde bulunuyorsa kesinlikle anlaşma sağlamalısınız.
  • Müşterilerinizin daha önceki ticaret hayatınızı öğrenmeniz, satış veya pazarlama sırasında size birçok avantaj kazandıracaktır. Yaşadıkları sorunlar, hoşlandıkları karşılama gibi küçük ayrıntılar, pazarlama satış teknikleri eğitimi arasında bulunmaktadır. Bu yüzden dikkatli olmanız, daha iyi olacaktır.
  • Her zaman müşterilerinize karşı pozitif olmanız, yapılan ticaret sırasında ileriye dönük olarak size avantaj sağlayacaktır. Pozitif yönünüzü sürdürerek, düzeyli bir şekilde ticaretlerinizde sergileyebilirsiniz.

Birkaç teknik ile pazarlama ve satış üzerine yapacağınız ticaretler gelişebilir, hatta ilerleyerek kazancınızı arttırabilir. Bunlara yönelik olarak eğitim almak istiyorsanız, her alanda bulunan eğitim bölümlerinden yararlanabilirsiniz.

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER