0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

PAZARLAMA VE SATIŞ EĞİTİMİ

Son yılların iş hayatı her geçen gün farklı rekabetlere ev sahipliği yapmaktadır. Hem global anlamda hem de yerel anlamda rekabet her geçen gün artış gösteriyor. Bu artışlar ile birlikte müşteri memnuniyeti gittikçe önem kazanmaktadır. Bunun sonucunda doğal olarak pazarlama ve satış eğitimi de şart duruma gelmiştir.

Pazarlama ve Satış Eğitimleri olmadan müşterinin ne istediğini, neler beklediğini anlayabilmek neredeyse olanaksızdır. Tam bu noktada ise profesyonel ekibimiz sizlere eğitim desteğini sunacaktır. Bu eğitim ile müşteri ile aynı düşünce yapısına bürünecek ve müşteri odaklı bir politikaya doğru ilerleyeceksiniz.

Müşteri odaklı bir politikaya sahip olunup uygulandığı takdirde ise başarı muhtemel sonuç olacaktır. Platform Akademi Satış ve Pazarlama eğitimi ile tüm bu gereksinimleri fazlasıyla karşılayabileceksiniz.

EĞİTİM DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER