0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

PAZARLAMA VE SATIŞ EĞİTİMİ

Son yılların iş hayatı her geçen gün farklı rekabetlere ev sahipliği yapmaktadır. Hem global anlamda hem de yerel anlamda rekabet her geçen gün artış gösteriyor. Bu artışlar ile birlikte müşteri memnuniyeti gittikçe önem kazanmaktadır. Bunun sonucunda doğal olarak pazarlama ve satış eğitimi de şart duruma gelmiştir.

Pazarlama ve Satış Eğitimleri olmadan müşterinin ne istediğini, neler beklediğini anlayabilmek neredeyse olanaksızdır. Tam bu noktada ise profesyonel ekibimiz sizlere eğitim desteğini sunacaktır. Bu eğitim ile müşteri ile aynı düşünce yapısına bürünecek ve müşteri odaklı bir politikaya doğru ilerleyeceksiniz.

Müşteri odaklı bir politikaya sahip olunup uygulandığı takdirde ise başarı muhtemel sonuç olacaktır. Platform Akademi Satış ve Pazarlama eğitimi ile tüm bu gereksinimleri fazlasıyla karşılayabileceksiniz.

EĞİTİM DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER