0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

Pazarlama ve Satış Konusunda İleri Düzey Eğitim!

Pazarlama ve satış eğitimi konusunda ileri düzey bir eğitim desteği yaratan firmaların arasında yapılacak en güncel çalışma seçeneklerine ulaşmak isterseniz, online olarak sunulan ve sürekli yenilenen birçok farklı hizmete de ulaşabilirsiniz. Çünkü bilinen bir şey var ki, her türlü kursun içinde yer alan akademik kadro, çoğunlukla sektör içinde olan insanlar ile doğrudan ilgili oluyor. Bunu sağlar iseniz kendinizi de ön plana çıkarabilirsiniz. Alanında uzman olan pek çok firmaya ulaşmak yerine, bu tarz bir kursa dahil olarak kendinizi büyütebilir ve daha da geliştirebilirsiniz.

Çünkü sunulan eğitimler, tamamen doğal ve sektörün ihtiyacı olan eğitim seçeneklerini kapsıyor. Pazarlama eğitimi, tedarik zinciri yönetimi ve benzeri ileri pazarlama yöntemleri gibi pek çok ders, bu kurslarda sunulmaya ve insanların ilgisini çekmeye tüm hızı ile devam ediyor. Yeni sezon derslerinin yanı sıra, sektörel anlamda ihtiyaç olunan tüm dersleri bu sayede rahatlıkla alabiliyor, kendinizi de bu konuda büyütmeye devam edebiliyorsunuz. Alanında uzman çalışmalar sunan, her türlü yeniliği online olarak yapan ve insanların estetik faaliyetleri ile hafta sonları dahi derslere katılmasını sağlayabilen bu kurslar, sizi daha da geliştireceği için kendi gelişiminize de katkı sağlayacaksınız.

Kaçırılmayacak her türlü alışveriş fırsatı için birkaç tıklama işlemi yeterli olacaktır. Sadece ve estetik olarak kendinizi büyük bir izlenim ile yenileyin ve geç kalmayın!

Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER