0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

Pazarlama ve Satış Konusunda İleri Düzey Eğitim!

Pazarlama ve satış eğitimi konusunda ileri düzey bir eğitim desteği yaratan firmaların arasında yapılacak en güncel çalışma seçeneklerine ulaşmak isterseniz, online olarak sunulan ve sürekli yenilenen birçok farklı hizmete de ulaşabilirsiniz. Çünkü bilinen bir şey var ki, her türlü kursun içinde yer alan akademik kadro, çoğunlukla sektör içinde olan insanlar ile doğrudan ilgili oluyor. Bunu sağlar iseniz kendinizi de ön plana çıkarabilirsiniz. Alanında uzman olan pek çok firmaya ulaşmak yerine, bu tarz bir kursa dahil olarak kendinizi büyütebilir ve daha da geliştirebilirsiniz.

Çünkü sunulan eğitimler, tamamen doğal ve sektörün ihtiyacı olan eğitim seçeneklerini kapsıyor. Pazarlama eğitimi, tedarik zinciri yönetimi ve benzeri ileri pazarlama yöntemleri gibi pek çok ders, bu kurslarda sunulmaya ve insanların ilgisini çekmeye tüm hızı ile devam ediyor. Yeni sezon derslerinin yanı sıra, sektörel anlamda ihtiyaç olunan tüm dersleri bu sayede rahatlıkla alabiliyor, kendinizi de bu konuda büyütmeye devam edebiliyorsunuz. Alanında uzman çalışmalar sunan, her türlü yeniliği online olarak yapan ve insanların estetik faaliyetleri ile hafta sonları dahi derslere katılmasını sağlayabilen bu kurslar, sizi daha da geliştireceği için kendi gelişiminize de katkı sağlayacaksınız.

Kaçırılmayacak her türlü alışveriş fırsatı için birkaç tıklama işlemi yeterli olacaktır. Sadece ve estetik olarak kendinizi büyük bir izlenim ile yenileyin ve geç kalmayın!

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER