0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

PAZARLAMA VE SATIŞ STRATEJİLERİ

Ülkemiz işletmeleri birçok sorun ile karşı karşıyadır. Bu yazımızda bu sorunlardan biri olan pazarlama ve satış eğitimi konusuna değineceğiz. Günümüzde işletmelerin ortayaca sunacakları ürün için sadece işletme sahipleri söz sahibi değildir. Her an değişen sisteme artık müşteriler de dahildir. Müşteri işletmenin üretim konusunda söz sahibi olmaya başlamıştır. Bügün işletmeleri çevreleyen sistem bilinçli müşteriler ile oluştu. Müşteri artık ne istediği hakkında bilgi sahibidir.

Bu aşamada müşteri kazanabilmek için pazarlama ve satış eğitimi şart olmuştur. Bu eğitim olmadan bir işletmenin büyüyebilmesi neredeyse imkansız bir hâl almıştır. Bu eğitimler ile birlikte pazarlama ve satış analizleri yapabilmek kolay olacak. Pazarlama ve satış stratejileri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

PAZARLAMA VE SATIŞ EĞİTİMİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER