0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

PAZARLAMA VE SATIŞ STRATEJİLERİ

Ülkemiz işletmeleri birçok sorun ile karşı karşıyadır. Bu yazımızda bu sorunlardan biri olan pazarlama ve satış eğitimi konusuna değineceğiz. Günümüzde işletmelerin ortayaca sunacakları ürün için sadece işletme sahipleri söz sahibi değildir. Her an değişen sisteme artık müşteriler de dahildir. Müşteri işletmenin üretim konusunda söz sahibi olmaya başlamıştır. Bügün işletmeleri çevreleyen sistem bilinçli müşteriler ile oluştu. Müşteri artık ne istediği hakkında bilgi sahibidir.

Bu aşamada müşteri kazanabilmek için pazarlama ve satış eğitimi şart olmuştur. Bu eğitim olmadan bir işletmenin büyüyebilmesi neredeyse imkansız bir hâl almıştır. Bu eğitimler ile birlikte pazarlama ve satış analizleri yapabilmek kolay olacak. Pazarlama ve satış stratejileri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

PAZARLAMA VE SATIŞ EĞİTİMİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER