0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

PAZARLAMA VE SATIŞ STRATEJİLERİ

Ülkemiz işletmeleri birçok sorun ile karşı karşıyadır. Bu yazımızda bu sorunlardan biri olan pazarlama ve satış eğitimi konusuna değineceğiz. Günümüzde işletmelerin ortayaca sunacakları ürün için sadece işletme sahipleri söz sahibi değildir. Her an değişen sisteme artık müşteriler de dahildir. Müşteri işletmenin üretim konusunda söz sahibi olmaya başlamıştır. Bügün işletmeleri çevreleyen sistem bilinçli müşteriler ile oluştu. Müşteri artık ne istediği hakkında bilgi sahibidir.

Bu aşamada müşteri kazanabilmek için pazarlama ve satış eğitimi şart olmuştur. Bu eğitim olmadan bir işletmenin büyüyebilmesi neredeyse imkansız bir hâl almıştır. Bu eğitimler ile birlikte pazarlama ve satış analizleri yapabilmek kolay olacak. Pazarlama ve satış stratejileri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

PAZARLAMA VE SATIŞ EĞİTİMİ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Suat TANSU
Personel Daire Başkanı
MNG AIRLINES

“ Havacılık sektörü ulusal ve uluslararası denetimlere tabi, sıkça değişen kanun, yönetmelik ve uygulamalar, personelinde güncel olmasını zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda Personelimizin yetkinliğini ve bilgilerini arttırmak amacıyla almış olduğumuz eğitimlerde Platform AKADEMİ’yi tercih ettik. Konusunda uzman eğitmenlerden aldığımız eğitimler, iç kontrol sistemimizi oluşturma konusunda bakış açımızı değiştirdi. “...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER