0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

Platform Akademi ile Finans Uzmanları için Finans Eğitimi

Günümüzde şirketler için en önemli bölümlerden biri finans departmanıdır. Çünkü şirketlerin temel amacı olan karlılık finans departmanında belli olur. Bu açıdan finans yönetimi çok önemlidir. Şirketlerde finans departmanının doğru yapılandırılıp finansal sistem kurulması çok önemlidir. Bu sistem kurulmazsa mutlaka aksamalar sorunlar olur. Çok küçük bir hata da bile şirket çok büyük gelir kayıplarına uğrayabilir. Hatta şirketin iflasına bile neden olabilir.


Bu açıdan finansal organizasyon alt yapısı çok sağlam kurulmalı, bunun için hem kaliteli çalışan istihdam edilmeli, hem bilişim alt yapısı sağlamlaştırılarak kaliteli ve verimli programlar kurulmalıdır.
 
Diğer sayfamız için tıklayınız
Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER