0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

Platform Akademi ile Finans Uzmanları için Finans Eğitimi

Günümüzde şirketler için en önemli bölümlerden biri finans departmanıdır. Çünkü şirketlerin temel amacı olan karlılık finans departmanında belli olur. Bu açıdan finans yönetimi çok önemlidir. Şirketlerde finans departmanının doğru yapılandırılıp finansal sistem kurulması çok önemlidir. Bu sistem kurulmazsa mutlaka aksamalar sorunlar olur. Çok küçük bir hata da bile şirket çok büyük gelir kayıplarına uğrayabilir. Hatta şirketin iflasına bile neden olabilir.


Bu açıdan finansal organizasyon alt yapısı çok sağlam kurulmalı, bunun için hem kaliteli çalışan istihdam edilmeli, hem bilişim alt yapısı sağlamlaştırılarak kaliteli ve verimli programlar kurulmalıdır.
 
Diğer sayfamız için tıklayınız
Suat TANSU
Personel Daire Başkanı
MNG AIRLINES

“ Havacılık sektörü ulusal ve uluslararası denetimlere tabi, sıkça değişen kanun, yönetmelik ve uygulamalar, personelinde güncel olmasını zorunlu kılıyor. Bu doğrultuda Personelimizin yetkinliğini ve bilgilerini arttırmak amacıyla almış olduğumuz eğitimlerde Platform AKADEMİ’yi tercih ettik. Konusunda uzman eğitmenlerden aldığımız eğitimler, iç kontrol sistemimizi oluşturma konusunda bakış açımızı değiştirdi. “...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER