0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

Platform Akademi ile Finans Uzmanları için Finans Eğitimi

Günümüzde şirketler için en önemli bölümlerden biri finans departmanıdır. Çünkü şirketlerin temel amacı olan karlılık finans departmanında belli olur. Bu açıdan finans yönetimi çok önemlidir. Şirketlerde finans departmanının doğru yapılandırılıp finansal sistem kurulması çok önemlidir. Bu sistem kurulmazsa mutlaka aksamalar sorunlar olur. Çok küçük bir hata da bile şirket çok büyük gelir kayıplarına uğrayabilir. Hatta şirketin iflasına bile neden olabilir.


Bu açıdan finansal organizasyon alt yapısı çok sağlam kurulmalı, bunun için hem kaliteli çalışan istihdam edilmeli, hem bilişim alt yapısı sağlamlaştırılarak kaliteli ve verimli programlar kurulmalıdır.
 
Diğer sayfamız için tıklayınız
Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER