0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

SEKRETERLİK VE ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI

Şirketini başarıyla yönetmek isteyen profesyonel yöneticiler ve şirket sahipleri için yönetici asistanı ve sekreter çok önemlidir. Çünkü iyi bir yöneticinin gerçek yardımcısı sekreteri veya asistanıdır. Yönetici asistanı veya sekreteri yöneticisinin tüm yükünü çeken ardını toplayan, yöneticisi ile şirket çalışanları arasında gerçek bir köprüdür. Özellikle büyük şirketlerde patronla veya yöneticiler çok yoğundur iş yükleri çok fazladır.

 

Bu yoğunluk arasında da şirket çalışanları ve diğer yöneticilerle etkin bir iletişim kuramazlar. Bu iletişimsizlikte şirket içinde problemlere neden olur. Bundan dolayı şirkette işler aksar. Yönetici sekreteri yönetici ile şirket çalışanları arasında bir köprü kurarak bu sorunların en aza indirilmesini sağlar.

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER