0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

SERTİFİKALI SEKRETERLİK EĞİTİMİ

Sertifikalı sekreterlik eğitimi sayesinde geleceğe genç ve dinamik olarak sekreterler yetiştirmektedir. Artık birçok firma, kuruluşlarda işverenin sağ kolu haline gelen ve tüm notları alıp, görüşmeleri sağlayan birinci kişidir. Bu yüzden sekreterlik geçmişten beri yıldızı hiç sönmeyen meslek grupları arasındadır.

Profesyonel olarak yönetici şeklinde sekreterleri sertifikalı sekreterlik eğitimi ile yetiştirmeyi hedeflemektedir. Öncelikle kurslarda bu mesleğe dair tüm dersler verilmekte ve bilgisayar alanında tüm bilmesi gereken eğitim uzman kişiler tarafından sağlanmaktadır.

Sertifikalı sekreterlik eğitimi verilirken ön muhasebe, büro yönetimi, büro iç ve dış olarak iletişime kadar detaylı sunuluyor. Katılımcı sayısı sınırlı olmasından dolayı iyice takip edilmelidir. Daha sonrasında bu eğitim ardından MEB onaylı olarak sertifika verilmektedir.

Hakan YILDIRIM
Finans Direktörü
ADİL IŞIK HAZIR GİYİM MAĞAZACILIK

“ Yeni TTK’nın yürürlüğe girmesi, Yeni dünya düzeninde artık ülke ekonomilerinin birbirleriyle entegre olmaları, Mali işler ve Finans uygulamalarının Avrupa ile eşdeğer şekilde uygulanmasını zorunlu kılmıştır. Platform AKADEMİ’den almış olduğumuz eğitim hizmetlerini değerlendirdiğimizde, mali işler çalışanlarının, teknolojiyi en üst seviyede kullanmaları, şirketin varlıklarını koruyan, kaynaklarını doğru kullanan bir fikir anlayışına sa...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER