0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

SERTİFİKALI SEKRETERLİK EĞİTİMİ

Sertifikalı sekreterlik eğitimi sayesinde geleceğe genç ve dinamik olarak sekreterler yetiştirmektedir. Artık birçok firma, kuruluşlarda işverenin sağ kolu haline gelen ve tüm notları alıp, görüşmeleri sağlayan birinci kişidir. Bu yüzden sekreterlik geçmişten beri yıldızı hiç sönmeyen meslek grupları arasındadır.

Profesyonel olarak yönetici şeklinde sekreterleri sertifikalı sekreterlik eğitimi ile yetiştirmeyi hedeflemektedir. Öncelikle kurslarda bu mesleğe dair tüm dersler verilmekte ve bilgisayar alanında tüm bilmesi gereken eğitim uzman kişiler tarafından sağlanmaktadır.

Sertifikalı sekreterlik eğitimi verilirken ön muhasebe, büro yönetimi, büro iç ve dış olarak iletişime kadar detaylı sunuluyor. Katılımcı sayısı sınırlı olmasından dolayı iyice takip edilmelidir. Daha sonrasında bu eğitim ardından MEB onaylı olarak sertifika verilmektedir.

Gani ŞENGÜL
Genel Müdür Yrd.
ALTINYILDIZ MENSUCAT VE KONFEKSİYON FAB. A.Ş

“ Şirketlerin hedeflerine koşmalarında, sürdürülebilir karlılıklarının korumalarında, en önemli faktör nitelikli insan kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, rekabette bir adım öne çıkmaları için ihtiyaç analizleri doğrultusunda dışarıdan alınan eğitimlere büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda Platform AKADEMİ’nin sunduğu eğitim hizmetlerini tercih ettik. Aldığımız eğitimlerin sonuçlarını değerlendirdiğimizde, ...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER