0212 275 67 50

EĞİTİM BLOGU

SOSYAL GÜVENLİK UZMANLIĞI KURSU

Eski ismi personel işleri ve şimdiki adı ise; insan kaynakları bölümünde çalışan kişilerin, mali müşavirlerin öğrenmesi gereken güncel yasaların hepsini sosyal güvenlik uzmanlığı kursu sırasında alabilirler. Bu meslek zor bir meslektir çünkü bir tarafta devlet, bir tarafta firma bir tarafta da çalışan yer almakta, bu üçlü döngünün haklarını yasalara uygun olarak en doğru bir şekilde sağlamak zorundasınız.  Eğitimlerde ilk olarak sosyal güvenliğin anlamını vermekte, ilgili kanun yasa ve yönetmelikler anlatılmakta ve personellerin özlük işlerinde tüm uygulamalar gösterilmektedir.

Sosyal güvenlik uzmanlığı kursu sırasında, Personel sözleşmeleri ve iş hukuku, sosyal güvenlik mevzuatı, ücret bordrosu, işe giriş, işten çıkış, bildirimler gibi tüm dersler sırası ile kurs boyunca verilmektedir..

Sosyal güvenlik uzmanlığı eğitimi sonrasında eğitim alan kişilere sınav yapılmakta ve bu sınavda başarılı olan kişiler Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilmektedir. Katılımcı sayısı sınırlı olan kurslara ilgi duyan kişiler tercih edebilir.

Celalettin GÖÇHAN
Genel Müdür
HASEKİ ECZA DEPOSU TİC. SAN .AŞ.

“ Satmış olduğunuz ürün ne kadar nitelikli ve talebe cevap verebilecek düzeyde olursa olsun, ciro ve karlılık hedeflerinize ulaşmanızda en önemli unsur, Pazarlama ve Satış personelinizin yetkinliğidir. Sektörümüzde yaşanan sıkı rekabetle başa çıkıp, bütçe hedeflerimizi yakalamak doğrultusunda Platform AKADEMİ’den Pazarlama ve Satış, Satın alma ve Lojistik, Etkili İletişim, Takımdaşlık eğitimlerini aldık. Eğitimlerin çalışanlarımıza, özg...

TAMAMLANAN KURUMSAL EĞİTİMLER